Jesteś tutaj:

Sobota 09-05-2015 o godzinie 13:40 jedziemy na mecz w lidze u-10 do Skórca. Zbiórka o 13:30 na ul.Kopernika przy SP1. Rozpoczęcie meczu o godz 15:00 przewidywany powrót 17:15.

Zabieramy: niebieskie stroje, ochraniacze , buty na orlik, wode, legitymacje, piłki.

Kadra na mecz: Butkiewicz A., Mroczek J., Przyborowski J., Suproniuk D., Porębski K., Zalewski R., Górski I., Chybicki O., Kanchev A., Kobza Sz., Foryś D., Wróbel M., Konowrocki P., Gałązka M.

Kontakt 501460497.

Terminarz DWIE JEDYNKI Mińsk Mazowiecki

  1. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. II 10.04.2015 (piątek) 18.30 boisko ul. Sportowa 1

  2. UKS Dąbrówka – DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.  25.04.2015(sobota) 10.00  boisko SP 6 ul. Sosnowskiego 1

  3. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. - SZÓSTKA II MIŃSK MAZ. 20.04.2015(poniedziałek)18.00 boisko SP 6 ul. Sosnowskiego 1

  4. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. - UKS SZÓSTKA MIŃSK MAZ. 9.05.2015 (sobota) 10.00 boisko SP 6 ul. Sosnowskiego 1

  5. APN – DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. 17.05.2015(niedziela) 11.00 boiskoHuta Mińska

  6. Trójka Łochów – DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. 23.05.2015(sobota) 10.00 boisko w Łochowie

  1. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. - Podlasie Sokołów Podlaski 30.05.2015 (sobota) 14.00 boisko ul. Sportowa 1

  2. Naprzód Skórzec - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. 7.06.2015(niedziela)11.00 boisko w Skórcu

  3. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. - UKS 9 Siedlce 13.06.2015 (sobota) 11.00 boisko SP 6 ul. Sosnowskiego 1

Terminarz DWIE JEDYNKI II Mińsk Mazowiecki

  1. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ. II 10.04.2015 (piątek) 18.30 boisko ul. Sportowa 1

  2. Trójka Łochów - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II 18.04.2015 (sobota) 10.00 boisko w Łochowie
  3. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II - Podlasie Sokołów Podlaski 25.04.2015 (sobota) 12.00 boisko ul. Sportowa 1

  4. Naprzód Skórzec - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II 9.05.2015(sobota) 16.00 boisko w Skórcu

  5. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II - UKS 9 Siedlce 16.05.2015 (sobota) 14.00 boisko ul. Sportowa 1
  6. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II – APN 23.05.2015(sobota) 16.00 boisko SP6 ul. Sosnowskiego 1
  7. SZÓSTKA II MIŃSK MAZ. - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II 30.05.2015(sobota) 17.30 boisko SP6 ul. Sosnowskiego 1

  8. DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II - UKS Dąbrówka MIŃSK MAZ. 6.06.2015 (sobota) 11.00 boisko ul. Dąbrówki 10
  9. SZÓSTKA MIŃSK MAZ. - DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II 13.06.2015(sobota) 13.00 boisko SP6 ul. Sosnowskiego 1

 

21-04-2015 gramy o godzinie 17:00 z Szóstką. Zbiórka o 16:10 na orliku w SP6.

Zabieramy: niebieskie stroje, ochraniacze, wode, dresy i legitymację.

Kadra na mecz zostanie podana na poniedziałkowym treningu dla grupy czerwonej.

Sobota 25-04-15 odbęda się dwa mecze w lidze U-10.

UKS Dąbrówka – DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ  zbiórka na orliku przy SP6 25-04-15 godz 09:15. Początek meczu o godzinie 10:00.

Kadra na mecz podana w piątek po treningu.

 

DWIE JEDYNKI MIŃSK MAZ.II - Podlasie Sokołów Podlaski zbiórka na orliku na ul. Sportowej 25-04-15 o godzinie 11:15. Początek meczu o godzinie 12:00.

Kadra na mecz:

K.Drabko, J.Mroczek, P.Konowrocki, R.Zalewski, K.Łopacki, J.Przyborowski, A.Kanchev, O.Chybicki, D.Suproniuk, I.Górski, M.Gałazka, K.Porębski, Sz.Kobza, K.Pasieczny, D.Foryś, M.Wróbel, A.Gielo.

 

Obie drużyny zabierają: niebieski strój meczowy, ochraniacze, buty do gry, dresy, wode, legitymacje.

Jeżeli któryś z chłopców nie może być na meczu prośba o sms 501-460-497.

 

 

 

 

19-04-2015 wyjazd na  turniej do Huty Czechy. Zbiórka 09:00 na ul. Sportowej.

Zabieramy: niebieski strój, legitymacje,wode ,kanapki, ocharaniacze, buty na orlik.

Kadra na turniej: K.Drabko, W.Antonowicz, S.Wąsowski, K.Porębski, M.Gałązka, S.Kobza, I.Górski, B.Wańko, J.Ruszpel, M.Zwierz, A.Gilant, M.Sadowski, B.Ołtarzewski, A.Przedlacki, S.Gójski.

Kontakt do trenera: 501460497.

Początek strony