Jesteś tutaj:

Wyjazd na obóz 11.02.2017r -sobota około 9.00 (podstawienie autokarów 8.30) ul.Sportowa 1. Pierwsze dwa dni spędzamy w Krakowie, przyjazd około 17.00. W sobotę będzie jeden posiłek obiado-kolacja na drogę proszę zaopatrzyć chłopaków w kanapki. W sobotę i niedzielę gramy sparingi pod balonem. Dodatkowo będziemy mogli korzystać z obiektów hotelu: basen, sala do sportów walki, tenis stołowy. 

Proszę spakować synów w ich obecności, pakujemy główną walizkę na pobyt do Białego Dunajca tak, aby z niej nie korzystać w Krakowie. Na pobyt do Krakowa zabieramy mały plecak lub torbę z: komplet meczowy niebieski ( jeżeli ktoś nie ma to inny), rocznik 2005-komplet meczowy żółto- niebieski, buty do gry na orlik (pod balon), dresy (ewentualnie mogą jechać w dresach), klapki, kąpielówki, kosmetyki, ręcznik. W niedzielę w Krakowie będą dwa posiłki śniadanie i obiad.

W niedzielę około 17.00 wyjeżdżamy do Białego Dunajca (pensjonat Dunajec ul.Jana Pawła II 169), gdzie po zakwaterowaniu jemy obiado-kolację. Pokoje są 2,3,4 osobowe, każdy pokój ma łazienkę, telewizor (chłopcy sami dobierają się do pokoi- Trener akceptuje). Na miejscu mamy cztery posiłki: śniadanie, obiad, kolację i podwieczorek. W trakcie wyjazdu chłopcy będą dodatkowo dostawali wodę do picia. Od poniedziałku do piątku trenujemy równocześnie na dwóch halach w Białym Dunajcu i Nowym Targu. W trakcie pobytu jest zaplanowana jedna wycieczka i wyjście na termy. Na obóz zgłosiło się prawie 80 zawodników. Chłopcy będą podzieleni na grupy treningowe ( w jednej grupie 10-14 zawodników). Dodatkowy podział to grupy wychowawcze, każdy z trenerów będzie miał pod opieką własną grupę. Grupy wychowawcze będą podane w pierwszym dniu obozu na stronie www.mosirek.com.pl Na obóz jedzie 7 trenerów: Trener Robert Stelmach, Trener Tomasz Rokita, Trener Robert Gójski, Trener Janusz Puchalski, Trener Waldemar Osica, Trener Norbert Kozyra, Trener Piotr Jaguścik.

Przyjazd do Mińska 18.02.2017r -sobota ul.Sportowa 1 około godziny 17.00. Na drogę powrotną dostajemy suchy prowiant. Jeżeli ktoś z Rodziców planuje odbiór syna z Białego Dunajca proszę o przygotowanie oświadczenia.

Wyposażenie obowiązkowe uczestnika:

-dwa komplety zestawu czapka + rękawiczki + szalik;

-ciepły sweter lub polar;

-kalesony lub odzież termiczna;

-strój pływacki: czepek, okularki, klapki;   

-2 duże ręczniki, jeden mały;

-przybory toaletowe;

-worek, mały plecak;

-dresy;

-koszulki do treningu, spodenki, ochraniacze, getry;

-komplety meczowe;

-buty do gry na orlik i na halę;

-piłka do gry;

ZALECAMY NIEZABIERANIE PRZEZ DZIECI CENNYCH PRZEDMIOTÓW (TELEFONY KOMÓRKOWE, DROGI SPRZĘT ELEKTRONICZNY itp.) I WIĘKSZEJ ILOŚCI GOTÓWKI. Za zabrane cenne przedmioty nie odpowiada organizator. NIE ZABIERAMY SŁODYCZY, NAPOJI GAZOWANYCH. Trenerzy będą zbierali telefony od chłopców i przekazywali w określonym czasie tak, aby mogli zadzwonić do Rodzica.

Warunkiem uczestnictwa jest:

-złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (proszę o dokładne wypełnienie karty podanie numer pesel, telefon kontaktowy, odnotowanie o uczuleniach, szczepieniach, zażywaniu stałych leków);

-wpłata całkowitej kwoty obozu.

 

Początek strony