W sezonie 2017/18 treningi odbywają się: 

Trener: Robert Stelmach, Waldemar Osica, Robert Gójski 

 Poniedziałek

GRUPA I.                                                                        GRUPA II

 Orlik -SP 6.                                                                  Orlik - ul.Sportowa 1

godzina 18:00 - 19:15                                               18.30-19.45

Wtorek 

GRUPA I i GRUPA II
Boisko -Ul.Budowlana 2a

godzina 20:00 - 21:30

Czwartek 

Trening FL                                                                      Zawodnicy poza grupy FL

Orlik-SP6.                                                                      Orlik-ul.Sportowa 1

godzina 17.30-19.00.                                                   18.30-20.00

Grupy do rozgrywek ligowych 

GRUPA I: Sebastian Zagórski, Seweryn Wąsowski, Wiktor Antonowicz, Oskar Kopacz, Albert Zdanowicz, Kacper Drabko, Mikołaj Góras, Maciej Gałązka, Franek Borowski, Jakub Makos, Adrian Gańko, Michał Zwierz, Jakub Ruszpel, Adrian Gilant 

 

GRUPA II: Michał Woś, Mikołaj Wójcik, Kacper Porębski, Igor Górski, Paweł Posiewka, Marcel Zakrzewski, zawodnicy którzy trenowali z Trenerem W.Osicą i zawodnicy którzy byli w UKS 5.

 

GRUPA FL: Sebastian Zagórski, Seweryn Wąsowski, Wiktor Antonowicz, Oskar Kopacz, Albert Zdanowicz, Kacper Drabko, Mikołaj Góras, Maciej Gałązka, Franek Borowski, Jakub Makos, Adrian Gańko, Michał Zwierz, Jakub Ruszpel, Adrian Gilant, Michał Woś, Mikołaj Wójcik, Kacoer Porębski, Igor Górski, Paweł Posiewka, Marcel Zakrzewski, Adam Widła, Maciej Skrzydlewski, Jakub Rybacki, Wiktor Bartnicki, Marcel Kępka, Kamil Byczek. (Trening według metodologii FL, płatny. Dodatkowo, w ramach treningu, chłopcy będą realizowali zadania domowe przygotowane przez psychologa Pawła Habrata).

Podział na grupy treningowe :

GRUPA I:

 

GRUPA II : 

 

GRUPA III

Mecze ligowe rocznika 2006 - sezon 2017/2018 jesień 

Pogoń Siedlce III - Dwie Jedynki I 23.09 sobota godz 15.15

Uks Dąbrówka - Dwie Jedynki II 26.09 wtorek godz. 20.00 Budowlana 

 

Dwie Jedynki I - Wilga Miastków 30.09 sobota godz. 12.00 Budowlana 

Dwie Jedynki II - Watra Mrozy 30.09 sobota godz.14.00 Budowlana 

 

Dwie Jedynki I - Promnik Gończyce 3.09 wtorek godz. 16.30 Budowlana 

Dwie Jedynki II - pauza 

 

Sęp Żelechów - Dwie Jedynki I 14.10 sobota godz. 10.00

Tęcza Stanisławów - Dwie Jedynki II 14.10 sobota godz. 12.00

 

Dwie Jedynki I - Hutnik Huta Czechy 

Dwie Jedynki II - Pogoń Siedlce II 

 

Dwie Jedynki I - Pogoń Siedlce III 28.10 sobota godz. 13.00 Budowlana 

Dwie Jedynki II - Uks Dąbrówka 28.10 sobota godz. 14.30 Budowlana 

 

Wilga Miastków - Dwie Jedynki I 5.11 niedziela godz. 10.00

Watra Mrozy - Dwie Jedynki II 4.11 sobota 10.00