GRUPA I 

Poniedziałek mecz ligowy, zbiórka 19.45 budowlanka 

Dwie Jedynki I - Dwie Jedynki II 

Kadra Dwie Jedynki I : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Kacper Drabko, Maciej Gałązka, Mikołaj Góras, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz, Kacper Araźny, Szymon Gójski, Jakub Kotek 

Zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres. 

Wtorek trening 18.20-19.40 sp 6 

Środa basen 20.00-21.00 Wyszyńskiego 56

Czwartek trening FL 17.30-19.00 orlik Sp6 

Piątek trening 

Sobota mecz ligowy z Czarni Węgrów. wyjazd 8.20 Kopernik przewidywany powrót około 12.00. Zabieramy niebieski komplet meczowy, piłka, dres, wodę , legitymację. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel , Antek Przedlacki, Rysio Zwierz 

 W najbliższym czasie 

30.04 (pon.) badania lekarskie godz. 17.00 ul. Sportowa 1.

Mecze ligowe :

21.04 sobota  Czarni Węgrów -Dwie Jedynki I 10.00 Węgrów 

26.04 czwartek Dwie Jedynki I - Pogoń Siedlce 17.00 budowlanka 

8.05 wtorek Dwie Jedynki II - Dwie Jedynki I 20.00 budowlanka 

12.05 sobota Dwie Jedynki I - Czarni Węgrów 16.00 budowlanka 

19.05 sobota Pogoń Siedlce -Dwie Jedynki I 10.00 Siedlce 

Turniej 25-27.05 w Węgrowie 

GRUPA II 

Poniedziałek mecz ligowy, zbiórka 19.45 budowlanka 

Kadra : Adam Widła, Michał Woś, Mikołaj Wójcik, Maciej Skrzydlewski, Damian Fijałek, Kacper Porębski, Paweł Posiewka, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Igor Górski, Marcel Kępka, Jakub Rybacki, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Ignacy Kondzielo, Kacper Kendzierski 

Zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres. 

Wtorek trening 19.50-21.10 Sp6 

Środa basen 20.00-21.00 Wyszyńskiego 56

Czwartek trening FL 17.30-19.00 orlik Sp6 

Czwartek trening 18.20-19.40 ul.Sportowa 1 dla zawodników, którzy nie są w grupie FL 

Piątek trening 

Sobota mecz ligowy z Pogoń Siedlce, wyjazd 8.20 Kopernik, przewidywany powrót do Mińska około 12.00 , zabieramy niebieski komplet meczowy, piłka, woda, dres , legitymację. 

Kadra : Paweł Posiewka, Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper Kendzierski Igor Górski, Jakub Rybacki, Karol Porębski 

W najbliższym czasie 

 Mecze ligowe :

21.04 sobota Pogoń Siedlce -Dwie Jedynki II 10.00 Siedlce 

24.04 wtorek Dwie Jedynki II - Czarni Węgrów 20.00 budowlanka 

8.05 wtorek Dwie Jedynki II - Dwie Jedynki I 20.00 budowlanka 

12.05 sobota Dwie Jedynki II - Pogoń Siedlce 14.00 budowlanka 

19.05 sobota Czarni Węgrów -Dwie Jedynki II 10.00 Węgrów 

 

Początek strony