Grupa I

Poniedziałek 

Wtorek  3.04 sparing z Halinowem, zbiórka 15.30 do 17.30 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka wodna, dres. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski,  Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko , Antek Przedlacki, Rysio Zwierz, Kacper Araźny, Szymon Gójski, Jakub Kotek 

Środa  basen 20.00-21.00 ul. Wyszyńskiego 56

Czwartek  trening FL 17.00-18.30 Sp 6 (Prosimy o uregulowanie składek za FL do trenera Stelmacha).

Piątek  6.04 sparing z Semp Pogoń Siedlce, zbiórka 15.30 do 17.30 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres . 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz , Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk. 

Sobota  7.04 turniej dla rocznika 2007 w Halinowie, informacje w zakładce rocznika 2007. 

Kadra : Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz 

Niedziela  8.04 sparing z Victoria Sulejówek, zbiórka 16.30 do 19.00 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz. 

 

GRUPA II 

Poniedziałek 

Wtorek sparing z Dąbrówką , zbiórka 11.15 do 14.00 budowlanka, zabieramy niebieski strój, dres, wodę, piłka. 

Kadra : Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Adam Widła, Franek Szczepaniak, Jakub Rybacki, Igor Górski, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper. .,Dominik. ..

Środa basen 20.00-21.00 ul. Wyszyńskiego 56

Czwartek  trening FL 17.00-18.30 Sp6 

Czwartek trening 18.30-19.45 ul. Sportowa 1 dla zawodników, którzy nie są w grupie FL 

Piątek  sparing z Dąbrówką godz. 19.45-21.20 Budowlanka. 

Niedziela  8.04 sparing z Tęcza Stanisłiawów,  zbiórka 8.40 do 10.30 budowlanka, zabieramy niebieski strój , dres, wodę, piłka. 

Kadra : Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Adam Widła, Franek Szczepaniak, Jakub Rybacki, Igor Górski, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper. .,Dominik. ..

 

Rozpoczynamy zajęcia na basenie zawodnicy z rocznika 2006 i 2007 mogą korzystać z zajęć nauki pływania w środy  godz. 20.00-21.00. Zajęcia będzie prowadzić Pani Bożena Niemyjska. 

 

30.06 - 08.07.2018 letni obóz sportowy w Nadrzeczu dla roczników 2006/2007/2008/2009. Szanowni Rodzice. Do poniedziałku (5-go marca) trenerzy poszczególnych grup będą przyjmowali zapisy na obóz (słownie lub sms-em). Ze względów organizacyjnych, prosimy o wpłacenie zaliczki do piątku (9-go marca), w wysokości 200 zł.

  Szacowany koszt obozu ok. 1150 zł. W cenie obozu: dojazd, nocleg, wyżywienie konsultowane z dietetykiem sportowym (3 posiłki + podwieczorek), korzystanie z boisk (naturalne + sztuczne), ubezpieczenie, opieka trenerów, dodatkowe animacje.

Początek strony