W NAJBLIŻSZYM CZASIE:

 

17.09.2018 (pon.): Trening Budowlanka godz. 20.00 - 21.15. Przychodzą: F. Borowski, M. Woś, P. Posiewka, F. Szczepaniak, B. Mirosz, D.  Fijałek, W. Bartnicki, K. Byczek, K. Porębski, M. Kępka, K. Drabko, M. Wójcik, I. Górski, B. Stępień, B. Słowik, M. Bandych, E. Kujawski, J. Dzięcielski, P. Stelmach, K. Czajka, D. Pełka, A. Gilant, J. Ruszpel, A. Przedlacki, R. Zwierz, Sz. Gójski, Sz. Popowski, B. Bojanowski, J. Piętka, P. Proczka, Sz. Antonowicz, Włodek, P. Reda, B. Fałek, J. Kotek, B. Ołtarzewski.

                                  Grupa trenera Waldka (pozostali chłopcy) Sportowa godz. 19.45 - 21.00.

18.09.2018 (wt.): Trening FL Budowlanka godz. 20.00 - 21.15. Przychodzą: J. Proczek, A. Sawicki, R. Sarna, W. Krzymowski, Sz. Tywanek, F. Borowski, M. Woś, P. Posiewka, F. Szczepaniak, B. Mirosz, A. Gilant, J. Ruszpel, A. Przedlacki, R. Zwierz, Sz. Gójski, Sz. Popowski, J. Piętka, B. Bojanowski, P. Proczka, Włodek, P. Reda, B. Fałek, J. Kotek, B. Ołtarzewski, Sz. Antonowicz.

                               Trening FL Orlik SP 6 godz. 20.00 - 21.15. Przychodzą: D. Fijałek, W. Bartnicki, K. Byczek, K. Porębski, M. Kępka, M. Wójcik, K. Drabko, I. Górski, B. Stępień, B. Słowik, M. Bandych, E. Kujawski, J. Dzięcielski, P. Stelmach, K. Czajka, D. Pełka, K. Szwaj, K. Drzazga, F. Jaworski, F. Zagórski, J. Araźny.

 

20.09.2018 (czw.): Trening Budowlanka godz. 20.00 - 21.15. Przychodzą: J. Proczek, A. Sawicki, R. Sarna, W. Krzymowski, Sz. Tywanek, F. Borowski, M. Woś, P. Posiewka, F. Szczepaniak, B. Mirosz, A. Gilant, J. Ruszpel, A. Przedlacki, R. Zwierz, Sz. Gójski, Sz. Popowski, Sz. Antonowicz, J. Piętka, B. Bojanowski, P. Proczka, Włodek, P. Reda, B. Fałek, B. Ołtarzewski, J. Kotek, B. Stępień, B. Słowik, M. Bandych, E. Kujawski, J. Dzięcielski, P. Stelmach, K. Czajka, D. Pełka.

                                 

21.09.2018 (pt): Trening Budowlanka godz. 16.45 - 18.00. Przychodzą: R. Zwierz, A. Gilant, J. Ruszpel, Włodek, D. Fijałek, M. Gałązka, W. Bartnicki, K. Byczek, K. Porębski, M. Wójcik, K. Drabko, M. Kępka, I. Górski + Grupa trenera Waldka.

                            Mecz w roczniku 2007; Dwie Jedynki - UKS "Piątka" Mińsk Maz., Budowlanka godz. 20.00. Zbiórka godz. 19.30. Kadra: D. Pełka, K. Drzazga, K. Szwaj, E. Kujawski, F. Jaworski, J. Araźny, F. Zagórski, P. Reda, M. Bandych, J. Dzięcielski, B. Stępień, B. Słowik, A. Przedlacki, Sz. Gójski, B. Ołtarzewski, J. Piętka, P. Proczka. Zabieramy: czerwone i niebieskie stroje, ochraniacze, piłkę, legitymację.

 

24.09.2018 (pon.): Mecz w roczniku 2006; Dwie Jedynki - Promnik Gończyce, Budowlanka godz. 16.30. Zbiórka godz.16.00. Kadra: K. Wąsowski, J. Ruszpel, A. Gilant, R. Zwierz, K. Araźny, A. Przedlacki, Sz. Popowski, Sz. Gójski, E. Kujawski,  B. Fałek, D. Fijałek, W. Bartnicki, K. Byczek, K. Porębski, M. Wójcik, K. Drabko, M. Gałązka, I. Górski. Zabieramy: czerwone  i niebieskie stroje, ochraniacze, piłkę, legitymację.

 

 

 

Początek strony