TRZECIE MIEJSCE w turnieju Uhlsport Cup.
Klasyfikacja końcowa:

1. Wisła Kraków
2. Parasol Wrocław
3. MOSiR Mińsk Mazowiecki
4. UKS SMS Łódź Niebiescy
5. Wizard FA
6. UKS SMS Łódź Biali
7.Cracovia
8. Pogoń Staszów
9. AP Dzierżoniów
10. MUKP Dąbrowa Górnicza
11. UKS SMS Łódź Niebiescy
12. Akademia First Kick

Mecze finałowe o miejsca 1-4 niedziela, 11 grudzień 2016:

 
43  13:34    WIS (S) Wisła Kraków - SBA (S) Baszta Rytwiany 4 : 3    
44  13:56    PWR (S) Parasol Wrocław - SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 : 3    
45  14:18    SBA (S) Baszta Rytwiany - WIS (S) Wisła Kraków 1 : 3    
46  14:40    SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - PWR (S) Parasol Wrocław 3 : 5    
47  15:07    SBA (S) Baszta Rytwiany - SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 0 : 1    
48  15:29    PWR (S) Parasol Wrocław - WIS (S) Wisła Kraków 2 : 2 (1:3) rzuty karne  

Mecze o miejsca 5-8:

 
37  11:17    SWI (S) Wizard FA - SPO (S) Pogoń Staszów 2 : 0    
38  11:39    CRA (S) Cracovia - SMB (S) UKS SMS Łódź Biali 0 : 4    
39  12:01    SPO (S) Pogoń Staszów - SWI (S) Wizard FA 0 : 0    
40  12:23    SMB (S) UKS SMS Łódź Biali - CRA (S) Cracovia 5 : 0    
41  12:50    SPO (S) Pogoń Staszów - CRA (S) Cracovia 0 : 0 (2:3) rzuty karne  
42  13:12    SMB (S) UKS SMS Łódź Biali - SWI (S) Wizard FA 1 : 3  

Mecze i miejsca 9-12:

 
31  09:00    SAP (S) AP Dzierżoniów - SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy 3 : 1    
32  09:22    SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza - SAK (S) Akademia First Kick 1 : 1    
33  09:44    SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy - SAP (S) AP Dzierżoniów 2 : 2    
34  10:06    SAK (S) Akademia First Kick - SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza 1 : 7    
35  10:33    SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy - SAK (S) Akademia First Kick 2 : 2 (4:3) rzuty karne  
36  10:55    SAP (S) AP Dzierżoniów - SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza 2 : 1  

Oto tabele i wyniki meczy sobotnich:

Grupa A:

Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) Wisła Kraków 5 5 0 0 16:5 11 15
(S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 5 3 0 2 13:9 4 9
(S) Wizard FA 5 2 2 1 8:7 1 8
(S) UKS SMS Łódź Biali 5 2 1 2 11:8 3 7
(S) AP Dzierżoniów 5 0 2 3 4:10 -6 2
(S) Akademia First Kick 5 0 1 4 4:17 -13 1

 

Grupa B:

Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) Parasol Wrocław 5 4 1 0 9:1 8 13
(S) Baszta Rytwiany 5 4 0 1 8:3 5 12
(S) Cracovia 5 3 0 2 8:7 1 9
(S) Pogoń Staszów 5 2 0 3 7:6 1 6
(S) MUKP Dąbrowa Górnicza 5 1 1 3 5:7 -2 4
(S) UKS SMS Łódź Niebiescy 5 0 0 5 1:14 -13 0

Wyniki meczy, sobota, 10 grudzień 2016

Grupa A:

 
09:00    SAK (S) Akademia First Kick - WIS (S) Wisła Kraków 1 : 4    
09:17    SWI (S) Wizard FA - SMB (S) UKS SMS Łódź Biali 2 : 2    
09:34    SAP (S) AP Dzierżoniów - SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 2 : 3    
09:51    SWI (S) Wizard FA - SAK (S) Akademia First Kick 4 : 1    
10:08    SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - WIS (S) Wisła Kraków 2 : 3    
10:25    SMB (S) UKS SMS Łódź Biali - SAP (S) AP Dzierżoniów 3 : 0    
10:42    SAK (S) Akademia First Kick - SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 1 : 4    
10:59    SAP (S) AP Dzierżoniów - SWI (S) Wizard FA 0 : 0    
11:16    WIS (S) Wisła Kraków - SMB (S) UKS SMS Łódź Biali 2 : 1    
10  11:33    SAP (S) AP Dzierżoniów - SAK (S) Akademia First Kick 1 : 1    
11  11:50    SMB (S) UKS SMS Łódź Biali - SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 1 : 4    
12  12:07    SWI (S) Wizard FA - WIS (S) Wisła Kraków 0 : 4    
13  12:24    SMB (S) UKS SMS Łódź Biali - SAK (S) Akademia First Kick 4 : 0    
14  12:41    WIS (S) Wisła Kraków - SAP (S) AP Dzierżoniów 3 : 1    
15  12:58    SMO (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - SWI (S) Wizard FA 0 : 2    

Grupa B

16 

  13:20    SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy - CRA (S) Cracovia 0 : 3    
17  13:37    SBA (S) Baszta Rytwiany - SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza 2 : 0    
18  13:54    SPO (S) Pogoń Staszów - PWR (S) Parasol Wrocław 0 : 1    
19  14:11    SBA (S) Baszta Rytwiany - SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy 3 : 1    
20  14:28    PWR (S) Parasol Wrocław - CRA (S) Cracovia 3 : 0    
21  14:45    SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza - SPO (S) Pogoń Staszów 0 : 2    
22  15:02    SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy - PWR (S) Parasol Wrocław 0 : 3    
23  15:19    SPO (S) Pogoń Staszów - SBA (S) Baszta Rytwiany 1 : 2    
24  15:36    CRA (S) Cracovia - SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza 2 : 1    
25  15:53    SPO (S) Pogoń Staszów - SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy 2 : 0    
26  16:10    SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza - PWR (S) Parasol Wrocław 1 : 1    
27  16:27    SBA (S) Baszta Rytwiany - CRA (S) Cracovia 1 : 0    
28  16:44    SMU (S) MUKP Dąbrowa Górnicza - SMN (S) UKS SMS Łódź Niebiescy 3 : 0    
29  17:01    CRA (S) Cracovia - SPO (S) Pogoń Staszów 3 : 2    
30  17:18    PWR (S) Parasol Wrocław - SBA (S) Baszta Rytwiany 1 : 0