Dzisiaj (piątek, 02.12) o 18.50 trenujemy na sali w Koperniku.

Zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 2005,2006,2007 na treningi o godzinie 19:30 na orliku przy SP6 ul. Sosnkowskiego 1.

Poniżej terminy treningów. Zapraszamy również rodziców do aktywnego spędzenia czasu (udostępniamy boisko do kosza i siatkówki).

08-07-2015 (środa)  godzina 19:30

10-07-2015(piątek) godzina 19:30

13-07-2015 (poniedziałek) godzina 19:30

15-07-2015 (środa) godzina 19:30

17-07-2015 (piątek) godzina 19:30

Dzisiejszy trening dla rocznika 2008/2009 z godziny 16:30 ul.Sportowa został odwołany z powodu wyjazdu trenera.

12.06.15 (piątek) rozegrany zostanie ostatni turniej rocznika 2006/2007 z udziałem trzech drużyn Dwie Jedynki,UKS6 i Huta Czechy.

Pierwszy mecz o godzinie 18:30 na ul.Sosnkowskiego orlik SP6. Zbiórka o godzinie 18:10

Zabieramy niebieskie stroje, legitymacje, ochraniacze, picie.

Kadra na mecz:  K.Drabko, B.Wańko, B.Ołtarzewski, S.Gójski, R.Stelmach, M.Zwierz, M.Sadowski, A.Przedlacki,J.Ruszpel, A.Gilant, K.Tomasiuk, R.Zwierz, K.Porębski, J.Górski.

  W najbliższą niedzielę, 31.05.2015 wyjedziemy na turniej organizowany przez GKP Targówek. 

  Zagramy na boiskach naturalnych przy ul. Kołowej 18. Rozegramy 6 spotkań po 13 min (6+1). 

  Wyjazd o godz. 7.50 z parkingu przy SP 1. Planowany powrót ok. 17.30. Zabieramy niebieskie stroje, dresy, (ew. ortaliony), wodę, buty na boisko naturalne, legitymacje.

  Kontakt: 515-282-084.

W dniach 28.06.15 - 04.07.15 zapraszamy wszystkich chłopców z rocznika 2005 i młodsi na obóz w Lesku. Ulotka informacyjna po kliknięciu w ponizszy link.

Ilośc miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń dlatego zachęcamy do zgłaszania chłopców u trenerów prowadzących zajęcia.

Obóz sportowy- informacje

13-05-2015 (środa) godzina 17:00 odbędzie się turniej na ul. Sosnkowskiego 1 orlik SP6. Zbiórka o godzinie 16:30.

Zabieramy: niebieski strój, legitymacje,wode ,kanapki, ocharaniacze, buty na orlik.

Kadra na turniej:  K.Porębski, M.Gałązka, S.Kobza, I.Górski, B.Wańko, J.Ruszpel, M.Zwierz, A.Gilant, M.Sadowski, B.Ołtarzewski, A.Przedlacki, S.Gójski, P.Stelmach, M.Wróbel.

19-04-2015 wyjazd na  turniej do Huty Czechy. Zbiórka 09:00 na ul. Sportowej.

Zabieramy: niebieski strój, legitymacje,wode ,kanapki, ocharaniacze, buty na orlik.

Kadra na turniej: K.Drabko, W.Antonowicz, S.Wąsowski, K.Porębski, M.Gałązka, S.Kobza, I.Górski, B.Wańko, J.Ruszpel, M.Zwierz, A.Gilant, M.Sadowski, B.Ołtarzewski, A.Przedlacki, S.Gójski.

Kontakt do trenera: 501460497.

Dzisiejszy trening dla 2005/2006 na ul.Kopernik oraz jutrzejsze dla 2006/2007 i 2005/2006 na Dąbrówki zostaja przeniesione na jutro na ul .Sportową na orlika.

środa 08-04-15

miejsce: Ul.Sportowa Orlik

17.30-18.45 grupa żółta rocznik 2006/2007

19.00-20.15 grupa żółta rocznik 2005/2006 oraz chłopcy z grupy niebieskiej z wtorku z godziny 18:20.

O dalszych treningach informacja ukarze się do czwartku.

W razie niejasności prosze o kontakt 501-460-497. 

  W sobotę 28.03 wyjeżdżamy na turniej do Halinowa.

Kadra na turniej: B. Wańko, M. Zwierz, B. Ołtarzewski, Sz. Gójski, A. Przedlacki, M. Sadowski, R. Zwierz, K. Tomasiuk , P. Stelmach, K. Araźny, W. Grabowski , M. Nowosielski.

Wyjazd o godz. 8.00 z ul. Kopernika 1 przy SP 1. Planowany powrót ok. 15.40.

Początek strony