Dzisiejsze treningi z trenerem Waldemarem Osicą sa odwołane

17:30-18:45 rocznik 2007  z trenerem Waldemarem Osicą odwołany

18:45-20:00 rocznik 2005/2006 z trenerem Waldemarem Osicą  odwołany

Witam

Od dnia dzisiejszego trening z godzin:

17:30-18:45 rocznik 2007  z trenerem Waldemarem Osicą

18:45-20:00 rocznik 2005/2006 z trenerem Waldemarem Osicą

zostaje przeniesiony z ul.Sportowej na ul.Sosnkowskiego SP6

Pojawiły się informacje w zakładce 2006, 2007  dotyczące treningów. Proszę o sprawdzenie dni oraz godzin.

Lista chłopców którzy trenują jako rocznik 2006:

Antonowicz W., GaŁązka M., Górski I., Grabko K., Porebski K., Wasowski S., Wróbel M., Woś M., Krasny M., Zagórski S., Wójcik M., Wieczorek J., Zieliński K., Ruszpel J., Zwierz M., Gilant A., Sadowski M., Gójski S., Ołtarzewski B., Przedlacki A., Zwierz R., Stelmach P., Araźny K., Pełka D., Antonowicz S., Radomiński M.

Wymienieni wyżej chłopcy przychodzą na treningi wg harmonogramu z zakładki dla rocznika 2006.

Pozostali chłopcy z rocznika 2006 przychodzą:

Poniedziałek 17:30- 19:00 ul .Sportowa

Wtorek 18:45-20:00 ul.Sportowa

Czwartek 18:00-19:15 ul.Sportowa

 Chłopcy z rocznika 2007 oraz  chłopcy z rocznika 2006 którzy zaczeli treningi od wrzesnia przychodza na treningi wg  harmonogramu z zakładki dla rocznika 2007.

Sobota 12-09-15 gramy ligę turniejową U-8. Zbiórka 8:15 na orliku przy SP2 ul.Dąbrówki.

Kadar na mecz:

B.Ołtarzewski, M.Sadowski, M.Zwierz, J.Ruszpel, A.Gilant, S.Gójski, R.Zwierz, K.Araźny, A.Przedlacki, B.Słowik, R.Stelmach ,K.Tomasiuk.

Zabieramy niebieskie stroje, ochraniacze ,dresy, wodę.

Po wakacyjnej przerwie ruszamy z treningami dla chłopców z roczników 2007/2008/2009 i 2010. Wszystkich chetnych zapraszamy w poniedziałek 24.08.15 na orlik przy ulicy Sportowej na godzinę 16:00.

Harmonogram treningów:

Poniedziałek 16:00-17:30

Środa 16:00-17:30

Piątek 16:00-17:30

wszystkie treningi na ul. Sportowej.

Kontakt do trenera Alana 660685962

  Dzisiaj (piątek, 02.12) o 18.50 trenujemy na sali w Koperniku.

Zapraszamy wszystkich chętnych z rocznika 2005,2006,2007 na treningi o godzinie 19:30 na orliku przy SP6 ul. Sosnkowskiego 1.

Poniżej terminy treningów. Zapraszamy również rodziców do aktywnego spędzenia czasu (udostępniamy boisko do kosza i siatkówki).

08-07-2015 (środa)  godzina 19:30

10-07-2015(piątek) godzina 19:30

13-07-2015 (poniedziałek) godzina 19:30

15-07-2015 (środa) godzina 19:30

17-07-2015 (piątek) godzina 19:30

Dzisiejszy trening dla rocznika 2008/2009 z godziny 16:30 ul.Sportowa został odwołany z powodu wyjazdu trenera.

12.06.15 (piątek) rozegrany zostanie ostatni turniej rocznika 2006/2007 z udziałem trzech drużyn Dwie Jedynki,UKS6 i Huta Czechy.

Pierwszy mecz o godzinie 18:30 na ul.Sosnkowskiego orlik SP6. Zbiórka o godzinie 18:10

Zabieramy niebieskie stroje, legitymacje, ochraniacze, picie.

Kadra na mecz:  K.Drabko, B.Wańko, B.Ołtarzewski, S.Gójski, R.Stelmach, M.Zwierz, M.Sadowski, A.Przedlacki,J.Ruszpel, A.Gilant, K.Tomasiuk, R.Zwierz, K.Porębski, J.Górski.

  W najbliższą niedzielę, 31.05.2015 wyjedziemy na turniej organizowany przez GKP Targówek. 

  Zagramy na boiskach naturalnych przy ul. Kołowej 18. Rozegramy 6 spotkań po 13 min (6+1). 

  Wyjazd o godz. 7.50 z parkingu przy SP 1. Planowany powrót ok. 17.30. Zabieramy niebieskie stroje, dresy, (ew. ortaliony), wodę, buty na boisko naturalne, legitymacje.

  Kontakt: 515-282-084.

Początek strony