Harmonogram treningów dla chłopców z drużyny Dwie Jedynki 2006/2007 dostępny w zakładce rocznika 2007.

 

Treningi rocznika 2006 - klasa sportowa 

Poniedziałek 8.00-9.30 budowlanka 

Wtorek 9.00-10.30 basen 

Środa zajęcia sportowe 

Czwartek 14.00-15.30 Sportowa 1 

Piątek 13.00-14.30 budowlanka 

Sobota 27.10 mecz ligowy z Watra Mrozy 10.00, wyjazd 8.45 Sportowa 1, powrót do Mińska około 11.30 Sportowa 1,   zabieramy czerwony i zielony komplet meczowy  piłka, woda, legitymacja lub inny dokument ze zdjęciem. 

Kadra : Franek Szczepanik, Mikołaj Góras, Jakub Makos,  Ignacy Kądziela , Michał Zwierz , Albert Zdanowicz, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski  Franek Borowski, Michał Woś, Paweł Posiewka , Szymon Tywanek,  Jakub Dudkiewicz, Marcin Klukiewicz, Wiktor Antonowicz

 

 

 

 

W najbliższym czasie:

 Mecze ligowe drużyny MOSiR Mińsk Mazowiecki rocznik 2006: 

Watra Mrozy - MOSiR 10.00 Mrozy 

MOSiR - Tygrys Huta Mińska 4.11 niedziela10.00 budowlanka 

Tęcza Stanisławów - MOSiR 11.11 niedziela 10.00

 

Turniej  Gdańsk 17-18.11.2018r

Turniej Szalowa 8-9.12.2018r

 

 

Grupa I

Poniedziałek 

Wtorek  3.04 sparing z Halinowem, zbiórka 15.30 do 17.30 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka wodna, dres. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski,  Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko , Antek Przedlacki, Rysio Zwierz, Kacper Araźny, Szymon Gójski, Jakub Kotek 

Środa  basen 20.00-21.00 ul. Wyszyńskiego 56

Czwartek  trening FL 17.00-18.30 Sp 6 (Prosimy o uregulowanie składek za FL do trenera Stelmacha).

Piątek  6.04 sparing z Semp Pogoń Siedlce, zbiórka 15.30 do 17.30 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres . 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz , Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk. 

Sobota  7.04 turniej dla rocznika 2007 w Halinowie, informacje w zakładce rocznika 2007. 

Kadra : Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz 

Niedziela  8.04 sparing z Victoria Sulejówek, zbiórka 16.30 do 19.00 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz. 

 

GRUPA II 

Poniedziałek 

Wtorek sparing z Dąbrówką , zbiórka 11.15 do 14.00 budowlanka, zabieramy niebieski strój, dres, wodę, piłka. 

Kadra : Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Adam Widła, Franek Szczepaniak, Jakub Rybacki, Igor Górski, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper. .,Dominik. ..

Środa basen 20.00-21.00 ul. Wyszyńskiego 56

Czwartek  trening FL 17.00-18.30 Sp6 

Czwartek trening 18.30-19.45 ul. Sportowa 1 dla zawodników, którzy nie są w grupie FL 

Piątek  sparing z Dąbrówką godz. 19.45-21.20 Budowlanka. 

Niedziela  8.04 sparing z Tęcza Stanisłiawów,  zbiórka 8.40 do 10.30 budowlanka, zabieramy niebieski strój , dres, wodę, piłka. 

Kadra : Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Adam Widła, Franek Szczepaniak, Jakub Rybacki, Igor Górski, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper. .,Dominik. ..

 

Rozpoczynamy zajęcia na basenie zawodnicy z rocznika 2006 i 2007 mogą korzystać z zajęć nauki pływania w środy  godz. 20.00-21.00. Zajęcia będzie prowadzić Pani Bożena Niemyjska. 

 

30.06 - 08.07.2018 letni obóz sportowy w Nadrzeczu dla roczników 2006/2007/2008/2009. Szanowni Rodzice. Do poniedziałku (5-go marca) trenerzy poszczególnych grup będą przyjmowali zapisy na obóz (słownie lub sms-em). Ze względów organizacyjnych, prosimy o wpłacenie zaliczki do piątku (9-go marca), w wysokości 200 zł.

  Szacowany koszt obozu ok. 1150 zł. W cenie obozu: dojazd, nocleg, wyżywienie konsultowane z dietetykiem sportowym (3 posiłki + podwieczorek), korzystanie z boisk (naturalne + sztuczne), ubezpieczenie, opieka trenerów, dodatkowe animacje.

Dziugas - MAZOVIA

Relacja z meczu:

https://youtu.be/Hkp7kbjcGZA?t=3646

 

Wyniki U-12

u12_tabela.GIF

 

Relacje z meczów:

  Wyjazd na Litwę w czwartek (10.08) o godz. 7.00 ul. Sportowa 1. Zbiórka na wyjazd o godz. 6.45

  Na turniej zabieramy: 

  • dowód tożsamości (paszport lub dowód)
  • stroje meczowe + dresy + piłki
  • ortalion
  • buty piłkarskie na sztuczne i naturalne boisko
  • przybory toaletowe + ręcznik
  • klapki
  • strój wyjściowy.

  Na podróż zabieramy suchy prowiant + wodę. W czasie podróży dzieci zjedzą obiad.

  W dniach 10 - 13 sierpnia będziemy reprezentowali miasto Mińsk Maz. w turnieju Telsiai City Cup - 2017 (Litwa). Jedziemy w dwóch rocznikach (2004 i 2006). Harmonogram: 

  • 10.08 (czw.) Wyjazd godz. 7.00 ul. Sportowa 1 (zbiórka godz.6.45) - po drodze zaplanowany będzie obiad. Przyjazd do Telsiai ok. godz. 18.00. Na miejscu kolacja.
  • 11.08 (pt) Ok. godz. 8.00 śniadanie; od 9.00 mecze grupowe; po południu zaplanowane przez organizatorów atrakcje oraz mecz I ligi litewskiej; ok. godz. 19.00 kolacja.
  • 12.08 (sob.) Po śniadaniu faza finałowa. W godz. 17.30 - 21.00 zakończenie turnieju dla 2006 i 2004.
  • 13.08 (niedz.) Śniadanie oraz oficjalne pożegnanie w godz. 11.00 - 12.00. Planowany powrót ok. 22.00. W drodze powrotnej planowany jest obiad.

  Kadra: Sebastian Zagórski, Wiktor Antonowicz, Oskar Kopacz, Mikołaj Góras, Wiktor Krzymowski, Seweryn Wąsowski, Adrian Gańko, Maciej Gałązka, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Franciszek Borowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Ryszard Zwierz, Szymon Gójski, Szymon Popowski. 

  Wszystkich chłopców prosimy o zabranie dowodu tożsamości (paszport lub dowód). Wyjazd dofinansowany z budżetu miasta Mińsk Maz. Koszt podany zostanie wkrótce.

    Podział na grupy wychowawcze:

  • Rocznik 2005 - trener Tomasz Rokita
  • Rocznik 2006 - trener Robert Stelmach
  • Rocznik 2006/07 (grupa trenera Waldka) - trener Alan Grabek tel.: 660 685 962
  • Rocznik 2006/07 (grupa Tomasza Zgódki) - trener Piotr Jaguścik tel.: 660 481 175
  • Rocznik 2007 - trener Robert Gójski

    Bieżące wydarzenia będą publikowane na facebooku Dwie Jedynki Mińsk Maz.

 W dniu dzisiejszym (28.06) o 17.30 na Sportowej, odbędzie się trening z trenerem Waldkiem. 

W sobotę tj. 24.06 gramy turniej w Radzyniu Podlaskim. wyjazd 6.45 z Kopernika powrót około 18.30. Zabieramy niebieski komplet meczowy, piłka, woda, dres. 30 złotych na transport i 12 złotych na obiad. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Seweryn Wąsowski, Wiktor Antonowicz, Oskar Kopacz, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Michał Woś, Michał Zwierz, Jakub Ruszpel, Adrian Gilant, Mikołaj Wójcik, Mikołaj Góras, Adrian Gańko, Kacper Porębski, Igor Górski, Maciej Skrzydlewski. 

Termin: 2.07 -10.07. 2017r. 

Zakwaterowanie: w pensjonacie „ Gawra” Łączki 80, k/Leska, od 8.07 zakwaterowanie pensjonat Ośrodek Aktywnego wypoczynku - Maraton, 36-042 Lubenia 618 k/Rzeszowa

Pensjonat posiada  pokoje 2,3,4,5 – osobowe z łazienkami, TV i Wi-Fi oraz stołówkę z domowym wyżywieniem.

Transport: dojazd, przejazdy na miejscu oraz powrót autokarem

Wyjazd z Mińska Mazowieckiego 2.07.2017 godzina 9.00 zbiórka, wjazd 9.30 (ul. Sportowa 1) na drogę zabieramy własny prowiant, pierwszy posiłek około 18.00

Powrót do Mińska 10.07.2017 około godziny 18.00, na drogę powrotną dostajemy prowiant

Koszty: 1000 złotych koszt obozu tj. opieka wychowawcza, 6 godzin/1dzień treningu, przejazd autokarem, noclegi, wyżywienie (4 posiłki), woda na treningi, ubezpieczenie, wynajem obiektów sportowych, dwa wejścia na basen, wycieczka nad Solinę.

  Wyposażenie obowiązkowe uczestników:

- strój pływacki, czepek, okularki, klapki;

- 2 duże ręczniki, jeden mały;

-przybory toaletowe;

- mały plecak na wycieczki;

-dokument tożsamości;

-dres wyjściowy;

-dres treningowy;

-ortalion;

-koszulki do treningu, spodenki, getry;

-komplet meczowy;

-buty do gry (dwie pary), będziemy trenowali na boiskach z naturalną i sztuczną nawierzchnią;

-ochraniacze;

-piłka;

-krem przeciwsłoneczny, na ukąszenia;

-nakrycie głowy;

ZALECAMY NIEZABIERANIE PRZEZ DZIECI CENNYCH PRZEDMIOTÓW (ZŁOTE ŁAŃCUSZKI, PIERŚCIONKI,  DROGI SPRZĘT ELEKTRONICZNY, TELEFONY KOMÓRKOWE) I WIĘKSZEJ ILOŚCI GOTÓWKI .Nie zabieramy słodyczy, napoi gazowanych. Za zabrane cenne przedmioty nie odpowiada organizator.

Warunkiem uczestnictwa jest:

- złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku;

- wpłata całkowitej kwoty obozu.

Początek strony