Aktualne treningi rocznika 2002:

- poniedziałki - 16:40 - 18:00 hala Kopernik

- wtorki - 18:30 - 20:00 hala Kopernik

- czwartki - hala w Jednostce Wojskowej lub Orlik SP 6 (w zależności od pogody) - miejsce i godz. podaje trener na zajęciach we wtorek

- piątki - 20:00 - 21:30 hala Kopernik


 

Powyższe godziny obowiązkują do odwołania.

W przypadku bieżących zmian będą informacje od trenera.

W przypadku wątpliwości - telefon do trenera 696-418-581

Konrad Biesiada - zawodnik drużyny MOSiR Mińsk Mazowiecki rocznik 1999, otrzymał powołanie do kadry mazowsza na mecz w ramach rozgrywanego Pucharu im Kazimierza Deyny.

Lista wszystkich powołanych zawodników dostępna tutaj (klik)

Gratulujemy!

 

 

MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI 3 - 0 HUTNIK HUTA CZECHY

 

PRZECIWNA DRUŻYNA NIE DOJECHAŁA NA ZAWODY. SĘDZIA ZARZĄDZIŁ WALKOWER. TYLKO SZKODA CHŁOPCÓW I ROZCZAROWANYCH RODZICÓW.

 

SĘP ŻELECHÓW 0 - 5 MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI

BRAWO FILIP !!!!!!!!

 

 

 

PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 1 - 10 MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI

 

13 września 2014 - udana inauguracja w lidze U-13 rocznik 2002/03

MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 : 0 Promyk Sobolew

Kadra: F. Malka, F. Krzymowski, B. Misiurski, J. Nojszewski, R. Szubiński, M. Pędowski, S. Abramowski, E. Gójski, I. Flis (c), D. Krupieńczyk, J. Piotrkowicz, B. Idźkiewicz, Ł. Płuciennik, A. Szuba, G. Szczęsny.

 

MOSiR MIŃSK MAZOWIECKI 3 - O PROMYK SOBOLEW

 

 

  Mecze ligowe w roczniku 2002:

  • 04.09 (czw.) Sęp Żelechów, wyjazd o godz.
  • 13.09 (sob.) Promyk Sobolew godz. 11.00 (Sportowa 1)
  • 20/21.09 Płomień Dębe Wielkie, wyjazd o godz.
  • 27/28.09 Orliki Jeruzal, wyjazd o godz.
  • 04.10 Hutnik Huta Czechy
  • 11.10 Watra Mrozy, wyjazd o godz.
  • 18.10 Naprzód Skórzec
  •  

Poznaliśmy rywali w lidze U-13

Grupa 1

UKS 9 Siedlce 

Pogoń Siedlce 

Pogoń Siedlce II

Podlasie Sokołów Podlaski 

Rywal Ruchna

Miedzanka Miedzna

UKS 1 Węgrów 

Wicher Sadowne

 

Grupa 2

Mosir Mińsk Mazowiecki

Promyk Sobolew

Płomień Dębe Wielkie

Sęp Żelechów 

Tygrys Huta Mińska

Watra Mrozy

Akademia Jeruzal

Naprzód Skórzec

 

 

Kolejka nr 1, data: 06-09-2014
 
WATRA MROZY - AKADEMIA JERUZAL
NAPRZÓD SKÓRZEC - HUTNIK HUTA CZECHY
PROMYK SOBOLEW - PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE
SĘP ŻELECHÓW - MOSIR MIŃSK MAZ.
 
Kolejka nr 2, data: 13-09-2014
 
WATRA MROZY - NAPRZÓD SKÓRZEC
AKADEMIA JERUZAL - PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE
HUTNIK HUTA CZECHY - SĘP ŻELECHÓW
MOSIR MIŃSK MAZ. - PROMYK SOBOLEW
 
Kolejka nr 3, data: 20-09-2014
 
NAPRZÓD SKÓRZEC - AKADEMIA JERUZAL
PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE - MOSIR MIŃSK MAZ.
PROMYK SOBOLEW - HUTNIK HUTA CZECHY
SĘP ŻELECHÓW - WATRA MROZY
 
Kolejka nr 4, data: 27-09-2014
 
WATRA MROZY - PROMYK SOBOLEW
AKADEMIA JERUZAL - MOSIR MIŃSK MAZ.
HUTNIK HUTA CZECHY - PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE
NAPRZÓD SKÓRZEC - SĘP ŻELECHÓW :
 
Kolejka nr 5, data: 04-10-2014
 
MOSIR MIŃSK MAZ. - HUTNIK HUTA CZECHY
PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE - WATRA MROZY
PROMYK SOBOLEW - NAPRZÓD SKÓRZEC
SĘP ŻELECHÓW - AKADEMIA JERUZAL
 
Kolejka nr 6, data: 11-10-2014
 
WATRA MROZY - MOSIR MIŃSK MAZ.
AKADEMIA JERUZAL - HUTNIK HUTA CZECHY
NAPRZÓD SKÓRZEC - PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE
SĘP ŻELECHÓW - PROMYK SOBOLEW
 
Kolejka nr 7, data: 18-10-2014
 
HUTNIK HUTA CZECHY - WATRA MROZY
MOSIR MIŃSK MAZ. - NAPRZÓD SKÓRZEC
PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE - SĘP ŻELECHÓW
PROMYK SOBOLEW - AKADEMIA JERUZAL
 
Początek strony