PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 Basen 

WTOREK - godz. 20.00 Trening Orlik Szóstka

ŚRODA - godz. 20.00 Trening Orlik Szóstka

CZWARTEK - godz. 20.00 Trening Orlik SPORTOWA

PIĄTEK - godz. 20.00 Trening Budowlana 

SOBOTA - Mecz sparingowy z UKS DOBRE NA BUDOWLANCE. 

KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, F.REK, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, B.ANTOSIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, J.WÓJCIK, J.WITAN, A.ROSŁONIEC, M.WOŚ, P.KARŁOWICZ.

ZBIÓRKA O GODZ 17.30

 

 

.

PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 basen

WTOREK - godz. 20.00 Trening Budowlana

ŚRODA - godz. 20.00 ORLIK SZÓSTKA

CZWARTEK - Mecz sparingowy z VICTORIĄ SULEJÓWEK. Zbiórka godz. 19.30 BUDOWLANA. Kadra: - K.BANKA, A.AWAGIAN, F.REK, A.ROSŁONIEC, J.GAŁĄZKA, R.PERZANOWSKI, J.WITAN, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, B.RUDYK, J.WÓJCIK, I.SKUBIS.

PIĄTEK - godz. 20.00 Trening Budowlana

SOBOTA - Mecz sparingowy z MAZUREM KARCZEW. Zbiórka godz. 9.30 BUDOWLANA.

KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.KOMUDA, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, P.KARŁOWICZ, A.AWAGIAN, M.WOŚ, K.SZCZĘSNY, B.SABAK, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, I.SKUBIS, B.CISZKOWSKI, J.GAŁĄZKA, F.ANISZEWSKI

PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 BASEN
WTOREK - godz. 19.00 ZEBRANIE RODZICÓW - SZKOŁA SZÓSTKA

ŚRODA - godz. 19.30 -20.45 TRENING HALA DĄBRÓWKA
PIĄTEK - godz. 19.30 - 21.30 TRENING HALA SIENNICKA

UWAGA :
W I tygodniu ferii treningów nie będzie. 
W II tygodniu ferii wyjeżdżamy na obóz. 

PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 BASEN
WTOREK - godz. 20.00 trening BUDOWLANA
ŚRODA - godz. 19.30 -20.45 trening HALA DĄBRÓWKA 
CZWARTEK - GODZ 20.00 trening BUDOWLANA
PIĄTEK - GODZ 19.30 - 21.30 trening HALA SIENNICKA
SOBOTA - Mecz sparingowy z Dolcan Ząbki NA BUDOWLANCE. Zbiórka godz. 18.40.

KADRA - K.BAŃKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, M.WOŚ, J.DĄBROWSKI, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, B.ANTOSIEWICZ, A.ROSŁONIEC, P.KARŁOWICZ, F.REK, A.KOMUDA, B.SABAK 

NIEDZIELA - Turniej Halowy w DOBREM. Zbiórka o godz. 7.40 na BUDOWLANCE. Wyjazd autami. 
KADRA: B.OSIAK, F.ANISZEWSKI, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, B.CISZKOWSKI, F.REK, D.SZOL, J.DĄBROWSKI, B.RUDYK, A.COK, A.KOMUDA. 

.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - WOLNE
ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
PIĄTEK - GODZ 19.30 -21.30 HALA SIENNICKA
SOBOTA - Turniej Halowy w KARCZEWIE - Zbiórka o godz. 7.20 na Budowlance. Wyjazd BUSEM.

KADRA: B.OSIAK, A.AWAGIAN, D.SZOL, J.DĄBROWSKI, M.WOŚ, A.COK, B.ANTOSIEWICZ, B.NOWAK, J.WÓJCIK, K.SZCZĘSNY, B.SABAK, F.REK, F.ANISZEWSKI

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
ŚRODA - GODZ 19.30 -20.45 HALA DĄBRÓWKA
PIĄTEK - GODZ 19.30 -21.30 HALA SIENNICKA
SOBOTA - Mecz ligowy pod balonem z VICTORIĄ SULEJÓWEK. Zbiórka o godz. 13.20 na Budowlance. Kadra: K.BAŃKA, A.AWAGIAN, A.ROSŁONIEC, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, P.KARŁOWICZ, B.ANTOSIEWICZ, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, A.COK, J.WITAN, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, R.PERZANOWSKI, M.WOŚ. 

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY Z SABIO MIĘTNE NA BOISKU PRZY BUDOWLANEJ. KADRA - WSZYSCY ZAWODNICY. Zbiórka o godz. 11.00.

Zachęcamy pozostałych chłopców z drużyny do wyjazdu na mecz z Victoroią Sulejówek w charakterze kibiców wspólnie z chłopcami powołanymi na mecz. Gramy o pierwsze miejsce w Lidze "Pod Balonem"! W busię są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły u Trenera na treningu w środę i piątek.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN   
ŚRODA - GODZ 19.30 -20.45 TRENING HALA DĄBRÓWKA   
PIĄTEK - GODZ 19.30 - 21.30 HALA SIENNICKA  
SOBOTA - MECZ LIGOWY POD BALONEM Z DRUŹYNĄ WICHER KOBYŁKA - Zbiórka godz. 12.20 na BUDOWLANCE. 

KADRA:  
K.BANKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, P.KARŁOWICZ, B.ANTOSIEWICZ, I.SKUBIS, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, M.WOŚ, A.ROSŁONIEC, J.DĄBROWSKI

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
ŚRODA - GODZ 19.30 - 20.45 HALA DĄBRÓWKA
PIĄTEK - WOLNE

 

.

Poniedziałek - godz 20.00 BASEN 

Wtorek - Wolne.

Środa - godz 19.30 hala Dąbrówka. 

Czwartek - godz 20.00 Budowlanka.

23.12 - 01.01 PRZERWA ŚWIĄTECZNA.

WRACAMY DO TRENINGÓW 02.01.2017r.

 

.

PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 BASEN

WTOREK - godz. 20.00 Sparing z MOSIR 2003 na Budowlance
KADRA:
K.BAŃKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, A.ROSŁONIEC,
J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, B.ANTOSIEWICZ, R.PERZANOWSKI, F.REK, P.KARŁOWICZ,
M.WOŚ, J.WITAN, J.DĄBROWSKI, B.SABAK

ŚRODA - godz. 19.30 - 20.45 Hala na Dąbrówce

CZWARTEK - godz. 20.00 Sparing z TRÓJKĄ ŁOCHÓW na Budowlance
KADRA:
K.BAŃKA, B.OSIAK, A.KOMUDA, A.COK, D.SZOL, J.DĄBROWSKI, , F.ANISZEWSKI,
B.SABAK, K.SZCZĘSNY, B.ANTOSIEWICZ, J.GAŁĄZKA, R.PERZANOWSKI,
J.STERCZEWSKI, M.WOŚ, K. WITAN, A.AWAGIAN, A.ROSŁONIEC

PIĄTEK - godz. 19.30 -21.30 Hala na Siennickiej

SOBOTA - Mecz ligowy pod balonem. Wyjazd Busem o godz. 11.20 z Budowlanki. 
KADRA:
K.BAŃKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, P.KARŁOWICZ,
B.ANTOSIEWICZ, J.WITAN, F.REK, A.ROSŁONIEC, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS,
A.KOMUDA, R.PERZANOWSKI, B.SABAK

NIEDZIELA - Turniej Halowy w Węgrowie. Wyjazd Busem godz. 7.30  z Budowlanki.
KADRA:
K.BAŃKA, A.KOMUDA, A.AWAGIAN, K.SZCZĘSNY, J.WITAN, B.ANTOSIEWICZ, J.GAŁĄZKA,R.PERZANOWSKI, F.REK, B.SABAK, A.COK.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

ŚRODA - GODZ 19.30 - 20.45 HALA DĄBRÓWKA

CZWARTEK - GODZ 20.00 SPARING Z UKS 6 2003 BUDOWLANA KADRA (klik)

PIĄTEK - GODZ 19.30-21.30 HALA NA SIENNICKIEJ

SOBOTA - MECZ Z VARSOVIĄ WARSZAWA (LIGA POD BALONEM) KADRA (klik)

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY Z VICTORIĄ SULEJÓWEK. Zbiórka o godz 12.15 w Sulejówku na stadionie Victorii (wyjazd autami).  KARDA (klik)

 

.

W czwartek 08.12.2016r. o godz. 20.00 rozegramy sparing z UKS SZÓSTKA 2003 na boisku Budowlanka.

KADRA: K.BAŃKA, B.OSIAK, F.REK, F.ANISZEWSKI, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, B.NOWAK, B.CISZKOWSKI, P.KARŁOWICZ, J.STERCZEWSKI, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, R.PERZANOWSKI, A.KOMUDA, D.SZOL, B.RUDYK.

 

W sobotę 10.12.2016r. w Lidze pod Balonem rozegramy mecz z VARSOVIĄ WARSZAWA.

KADRA: K.BAŃKA, A.AWAGIANA, A.COK , B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, P.KARŁOWICZ, B.ANTOSIEWICZ, A.KOMUDA, J.STERCZEWSKI, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, F.REK, I.SKUBIS. 

Zbiórka o godz 12.20 na Budowlance.

 

W niedzielę 11.12.2016r. spotkamy się z drużyną VICTORII SULEJÓWEK, z którą rozegramy mecz sparingowy o godz. 13.00 w Sulejówku. 

KADRA: K.BAŃKA, A.KOMUDA, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, F.REK, A.ROSŁONIEC, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, J.GAŁĄZKA, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, I.SKUBIS, J.STERCZEWSKI, P.KARŁOWICZ, B.SABAK 

Zbiórka o godz 12.15 w Sulejówku na stadionie Victorii (wyjazd autami).

 

.

W sobotę 03.12 rozegramy mecz z drużyną SEMP Warszawa. 

KADRA: 

K.BANKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, P.KARŁOWICZ, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, J.WITAN, A.KOMUDA, I.SKUBIS.

Zbiórka o godz 12.20 na Budowlance.

 

 

.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - GODZ... MECZ LIGOWY POD BALONEM

W sobotę 26.11 rozegramy kolejny mecz na boisku pod balonem w Warszawie. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna - Talent Targówek.  

Kadra:

K.BAŃKA, A.KOMUDA, A.COK, B.RUDYK, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK, F.REK, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, P.KARŁOWICZ.

Zbiórka o godz. 10.20 na BUDOWLANCE. Wyjazd Busem. 

 

.

W najbliźszy piątek 25.11 godz 18.00-19.30 zagramy mecz sparingowy z druźyną UKS 6 2005 na boisku przy BUDOWLANEJ.

Kadra: 

B.OSIAK, D.SZOL, J.DĄBROWSKI, B.NOWAK, B.CISZKOWSKI, P.ŚWIĘTOCHOWSKI, F.ANISZEWSKI, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, J.STERCZEWSKI, A.KOMUDA.

 

.

W najbliższą sobotę 19.11 rozpoczynamy ligę pod balonem w Warszawie. Pierwszy mecz rozegramy z drużyną Unii Warszawa. 

Kadra na mecz:

K.BAŃKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, B.ANTOSIEWICZ, J.WÓJCIK, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, F.REK, P.KARŁOWICZ 

ZBIÓRKA o godz 10.20 na Budowlance. Wyjazd busem.

 

 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - GODZ. ?  MECZ LIGOWY Z UNIĄ WARSZAWA

 

 

.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

PIĄTEK - WOLNE

 

 

 

.

W najbliźszą sobotę 05.10 zagramy ostatni mecz ligowy w tym sezonie z Watrą Mrozy.

KADRA :

K.BANKA, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, P.KARŁOWICZ, B.ANTOSIEWICZ, B.SABAK, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, A.ROSŁONIEC, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, B.NOWAK, B.CISZKOWSKI, J.WITAN 

Zbiórka o godz 9.30 na Budowlance

 

 

.

Początek strony