Zakwaterowanie w pensjonacie,, Gawra, , Łączki 80 k/Leska. 
Pensjonat posiada pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, TV i Wi-Fi oraz stołówkę z domowym wyźywienieniem.
Wyjazd z Mińska Mazowieckiego godz 9.00 (zbiórka na Sportowej 1) wyjazd godz 9.30 na drogę zabierami własny prowiant, pierwszy posiłek około 18.00. Powrót 02.08 około godz 18.00

WYPOSAŻENIE UCZESNIKA:
- DRES WYJŚCIOWY
- KOSZULKA WYJŚCIOWA
- DRES TRENINGOWY
- ORTALION
- STROJE TRENINGOWE
- STRÓJ MECZOWY
- STRÓJ KĄPIELOWY (CZEPEK,OKULARY, KLAPKI)
- DOKUMENT TOŻSAMOŚCI
- PRZYBORY TOALETOWE
- BUTY DO GRY
- OCHRANIACZE
- 2 DUŻE RĘCZNIKI, 1 MAŁY
- KREM PRZECIWSŁONECZNY
- NAKRYCIE GŁOWY

17.07 (PONIEDZIAŁEK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

18.07 (WTOREK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

20.07 (CZWARTEK ) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

21.07 (PIĄTEK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

23.07- 02.08 - OBÓZ LETNI W LESKU

10.08 - 13.08 - TURNIEJ NA LITWIE

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ SPARINGOWY Z KOSĄ KONSTANCIN. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, K.SZCZĘSNY, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, A.AWAGIAN, A.ROSŁONIEC, F.REK, J.WÓJCIK, 

ZBIÓRKA O GODZ 11.00 NA BUDOWLACE


SOBOTA - GODZ 17.00 (NA SPORTOWEJ) SPOTKANIE NA ZAKOŃCZENIE LIGI, WSPÓLNY GRILL ORAZ MECZ MOSIR - RODZICE

NIEDZIELA - TURNIEJ W KARCZEWIE. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, F.REK, F.ANISZEWSKI, B.SABAK, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, J.GAŁĄZKA, B.CISZKOWSKI, M.WOŚ, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK, D.SZOL, A.KOMUDA, J.DĄBROWSKI
WYJAZD BUSEM
ZBIÓRKA O GODZ 7.30 NA BUDOWLANCE


OD 26.06 - 16.07 PRZERWA WAKACYJNA
OD 17.07 ZACZYNAMY TRENINGI

OBÓZ LETNI W LESKU 23.07-02.08

PONIEDZIAŁEK - MECZ LIGOWY Z MIEDZANKĄ MIEDZNA. KADRA - K.BANKA , D.SZOL, F.REK, F.ANISZEWSKI, I. SKUBIS, B.ANTOSIEWICZ, B.CISZKOWSKI, A.AWAGIAN, J.GAŁĄZKA, R.PERZANOWSKI, K.SZCZĘSNY, K.KRUPIEŃCZYK, D.BUDKIEWICZ, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK.
ZBIÓRKA O GODZ 16.00 BUDOWLANEJ

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - MECZ LIGOWY Z UKS 1 WĘGRÓW
KADRA - K.BANKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, J.DĄBROWSKI, B.CISZKOWSKI, D.BUDKIEWICZ, J.WÓJCIK, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, K.KRUPIEŃCZYK,A.ROSŁONIEC
ZBIÓRKA O GODZ 17.00 NA BUDOWLANEJ

CZWARTEK - WOLNE

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z ZORZĄ STERDYŃ
KADRA - B.OSIAK, F.REK, A.KOMUDA, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, F.ANISZEWSKI, D.SZOL, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, M.WOŚ, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA,
ZBIÓRKA O GODZ 13.20 na BUDOWLANCE
Wyjazd busem

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

KADRA: B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, I.SKUBIS, J.GAŁĄZKA, J.WITAN, M.WOŚ, J.WÓJCIK, R.PERZANOWSKI, A.ROSŁONIEC.

ZBIÓRKA W PIĄTEK O GODZ 8.00 NA SPORTOWEJ

ZABIERAMY:
- DOKUMENT TOŻSAMOŚCI (PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY)
- DRESY CZARNE I NIEBIESKIE
- STRÓJ MECZOWY
- ORTALION
- BUTY MECZOWE
- KOSZULKA WYJŚCIOWA
- OCHRANIACZE
- PRZYBORY TOALETOWE
- PIĘNIĄDZE (EURO)

POWRÓT W NIEDZIELĘ W GODZINACH WIECZORNYCH


LINK do Harmonogramu Turnieju: http://dynamocup-esr.de/spiele/spiele/plan-und-ergebnisse

 

.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA
PIĄTEK - NIEDZIELA - TURNIEJ W BERLINIE

DE13FB30 Dynamo Cup 2017 PL page 001

 

DE13FB30 Dynamo Cup 2017 PL page 002

 

DE13FB30 Dynamo Cup 2017 PL page 003

 

Szczegóły wkrótce!

 

 

 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

WTOREK - GODZ 20.00 Trening BUDOWLANA

ŚRODA - Mecz sparingowy z BUG WYSZKÓW. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, J.DĄBROWSKI, , B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, F.ANISZEWSKI, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, M.WOŚ, J.WITAN, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, J.GAŁĄZKA, D.BUDKIEWICZ, R.PERZANOWSKI.
Zbiórka na Budowlance o godz. 17.20.

CZWARTEK - GODZ 20.00 Trening SPORTOWA

PIĄTEK - GODZ 20.00 Trening BUDOWLANA

SOBOTA - Mecz ligowy z VICTORIĄ KAŁUSZYN. KADRA - B.OSIAK, F.REK, A.KOMUDA, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, F.ANISZEWSKI, M.WOŚ, J.GAŁĄZKA, B.RUDYK, R.PERZANOWSKI, J.DĄBROWSKI, D.SZOL
Zbiórka o godz. 9.45. Wyjazd Busem.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 Basen

WTOREK - Mecz sparingowy z VICTORIĄ SULEJÓWEK. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, J.WÓJCIK, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, J.WITAN, J.GAŁĄZKA, A.ROSŁONIEC, R.PERZANOWSKI.
Zbiórka o godz. 19.30 na BUDOWLANCE

ŚRODA - GODZ. 18.00 Trening na BUDOWLANEJ

CZWARTEK - GODZ.  20.00 Trening na SPORTOWEJ

PIĄTEK - GODZ 20.00 Trening BUDOWLANA

SOBOTA - Mecz ligowy z WATRĄ MROZY. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, F.REK, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, M.WOŚ, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, A.COK, J.WITAN, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, B.ANTOSIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, B.SABAK, R.PERZANOWSKI
Zbiórka o godz. 9.30 NA BUDOWLANCE. Wyjazd busem. 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - MECZ SPARINGOWY Z UKS DOBRE
KADRA - K.BANKA, A.AWAGIAN, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.SZCZĘSNY, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, B.RUDYK, A.ROSŁONIEC, J.GAŁĄZKA, R.PERZANOWSKI, F.REK, J.WITAN, I.SKUBIS, K.KRUPIEŃCZYK. J.WÓJCIK
ZBIÓRKA O GODZ 19.30 NA BUDOWLANCE

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z ZORZĄ STERDYŃ
KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, D.SZOL, A.KOMUDA, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, , M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, B.SABAK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, J.DĄBROWSKI, J.WÓJCIK
ZBIÓRKA O GODZ 17.10 NA BUDOWLANCE

PONIEDZIAŁEK - WOLNE
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - MECZ SPARINGOWY Z VICTORIĄ SULEJÓWEK. ZBIÓRKA O GODZ. 17.00 NA BUDOWLANCE
KADRA - WSZYSCY ZAWODNICY

CZWARTEK - MECZ SPARINGOWY Z UKS DOBRE ODWOŁANY! Zamiast meczu trening na Sportowej - godz. 20.00. 

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

NIEDZIELA - MECZ LIGOWY Z MIEDZANKĄ MIEDZNA

KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, B.ANTOSIEWICZ, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, A.COK, A.AWAGIAN, M.WOŚ, J.WITAN, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, D.BUDKIEWICZ, J.GAŁĄZKA, K.SZCZĘSNY, A.ROSŁONIEC.

ZBIÓRKA O GODZ 8.50 NA BUDOWLANCE. WYJAZD BUSEM

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA
PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z UKS 1 WĘGRÓW. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, F.REK, A.COK, B.RUDYK, A.AWAGIAN, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, M.WOŚ, J.WITAN, R.PERZANOWSKI, B.CISZKOWSKI, J.WÓJCIK, A.KOMUDA.

ZBIÓRKA O GODZ 14.20 NA BUDOWLANCE. WYJAZD BUSEM.

ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING BUDOWLANA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA
PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z VICTORIĄ KAŁUSZYN. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK,  A.KOMUDA, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, A.AWAGIAN, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, J.GAŁĄZKA, J.WITAN, B. SABAK, B. CISZKOWSKI, J.WÓJCIK.

ZBIÓRKA O GODZ 13.00 NA BUDOWLANCE

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

WTOREK - GODZ. 19.30 BADANIA LEKARSKIE NA BUDOWLANCE I TRENING  

ŚRODA - WOLNE

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA

PIĄTEK -PONIEDZIAŁEK - PRZERWA ŚWIĄTECZNA

WTOREK (18.04)- MECZ LIGOWY Z WATRĄ MROZY: KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, F.REK, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, B.ANTOSIEWICZ, B.CISZKOWSKI, B.SABAK, D.BUDKIEWICZ, J.WITAN, M.WOŚ, J.WÓJCIK, J.GAŁĄZKA, R.PERZANOWSKI
Mecz zostanie rozegrany na boisku przy Budowlance. Zbiórka godz. 15.00. Mecz o 16.00.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING BUDOWLANA 

CZWARTEK - GODZ 18.00 GRA WEWNĘTRZNA Z UKS6`05 Kadra: K. BAŃKA, B.OSIAK, F.REK, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, B.ANTOSIEWICZ, B.CISZKOWSKI, M.WOŚ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, D.SZOL, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, A.COK, R.PERZANOWSKI.

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ SPARINGOWY Z PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI. ZBIÓRKA O GODZ. 10.00, KADRA - WSZYSCY ZAWODNICY

...

KADRA na Turniej - K.BAŃKA, B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, D.BUDKIEWICZ, J.WITAN, M.WOŚ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, B. CISZKOWSKI.

PLAN:

PIĄTEK - 31.03.2017r. zbiórka o godz. 11.30 NA SPORTOWEJ. Wieczorem po przyjeździe do Krakowa idziemy na mecz ligowy WISŁA KRAKÓW - LECZ POZNAŃ.

SOBOTA - DZIEŃ TURNIEJOWY

NIEDZIELA - KONTYNUOWANIE TURNIEJU, (jeśli czas nam pozwoli to jeszcze zwiedzimy Stare Miasto) . Powrót w godzinach wieczornych. 

PROSZĘ O ZABRANIE ZE SOBĄ!!!

- Dres wyjściowy
- Strój meczowy
- Ortalion
- Byty piłkarskie
- Przybory toaletowe
- Odzież termiczna

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 001

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 002

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 003

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 004

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 005

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 006

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 007

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 008

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 009

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 010

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 011

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 012

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 013

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 014

Terminarz Uhlsport CUP R04 V0.11 2 page 015

 

 

PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 BASEN 

WTOREK - godz. 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - MECZ SPARINGOWY Z POGONIĄ SIEDLCE

KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, J.WITAN, M.WOŚ, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, R.PERZANOWSKI, B.SABAK, K.KRUPIEŃCZYK, D.BUDKIEWICZ, A.KOMUDA, B. CISZKOWSKI.
ZBIÓRKA O GODZ 17.20 BUDOWLANA

CZWARTEK - godz. 20.00 TRENING SPORTOWA

PIĄTEK - NIEDZIELA - TURNIEJ W KRAKOWIE

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 Basen

WTOREK - GODZ 20.00 Trening Budowlana 

ŚRODA - GODZ. 18.00 Trening Sportowa

CZWARTEK - GODZ 20.00 Trening Sportowa

PIĄTEK - Mecz spraringowy z WICHER SADOWNE: KADRA - K.BAŃKA, B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, J.WITAN, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, J.WÓJCIK, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, A.AWAGIAN, A.ROSŁONIEC, P..KARŁOWICZ, D.BUDKIEWICZ. ZBIÓRKA GODZ 19.20 BUDOWLANA.

NIEDZIELA  - Mecz sparingowy z UKS SZÓSTKA 2003. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.KOMUDA, J.WÓJCIK, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, R.PERZANOWSKI, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, .ANTOSIEWICZ, M.WOŚ, F.REK, B.SABAK, D.BUDKIEWICZ, J.WITAN, I.SKUBIS. 

Zbiórka o godz 17.30 na Budowlance

 

.

PONIEDZIAŁEK - godz. 20.00 Basen. 

WTOREK - godz. 20.00 Trening Budowlana. 

ŚRODA - godz. 20.00 Trening ORLIK SZÓSTKA 

CZWARTEK - godz. 20.00 Trening ORLIK SPORTOWA

PIĄTEK - Mecz sparingowy z BÓR REGUT. KADRA - WSZYSCY ZAWODNICY. Zbiórka godz. 19.30 BUDOWLANA

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY Z POGONIĄ SIEDLCE. KADRA - K.BANKA, A.AWAGIAN, F.REK, A.ROSŁONIEC, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, P.KARŁOWICZ, A.COK, D.BUDKIEWICZ, J.WITAN, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, J.WÓJCIK, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS 

ZBIÓRKA O GODZ. 16.30 NA BUDOWLANCE

Początek strony