PLAN TRENINGOWY 

13.11-19.11

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - MECZ SPARINGOWY Z KOSĄ KONSTANCIN. ZBIÓRKA O GODZ 17.00 NA BUDOWLANCE 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY Z KP PIASECZNO. ZBIÓRKA O GODZ 16.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

04.11- 10.11 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - MECZ BARAŹOWY Z UKS WĘGRÓW. ZBIÓRKA O GODZ 17.00 NA BUDOWLANCE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PLAN TRENINGOWY 

30.10- 05.11 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ BARAŹOWY Z PROMYKIEM SOBOLEW. WYJAZD BUSEM. ZBIÓRKA O GODZ 11.45 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

23.10 - 29.10 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

NIEDZIELA - MECZ LIGOWY Z VICTORIĄ KAŁUSZYN. ZBIÓRKA O GODZ 9.30 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

16.10- 22.10 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z WATRĄ MROZY. ZBIÓRKA O GODZ 10.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

09.10- 14.10

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY NA BUDOWLANCE 

 

 

PLAN TRENINGOWY 

02.10 -07.10

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - MECZ LIGOWY Z APN MIŃSK MAZOWIECKI. ZBIÓRKA O GODZ 17.00 NA BUDOWLANEJ 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

 

PLAN TRENINGOWY 

25.09 -30.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI. ZBIÓRKA O GODZ 15.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

18.09 - 24.09 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z VICTORIĄ KAŁUSZYN. ZBIÓRKA O GODZ 10.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

11.09 - 16.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - MECZ LIGOWY Z WATRĄ MROZY. ZBIÓRKA O GODZ 15.00 NA BUDOWLANCE. WYJAZD BUSEM 

PLAN TRENINGOWY 

04.09 - 09.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING ORLIK SZÓSTKA 

ŚRODA - MECZ LIGOWY Z PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI. 

ZBIÓRKA O GODZ 15.00 NA BUDOWLANCE. 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PLAN TRENINGOWY 

28.08-02.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - TRENING ORAZ BADANIA LEKARSKIE KTÓRE ROZPOCZNĄ SIĘ O GODZ 19.30 NA BUDOWLANCE (przynosimy badania EKG ORAZ MORFOLOGIĘ) 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z DRUŹYNĄ APN MIŃSK MAZOWIECKI. ZBIÓRKA O GODZ 10.00 NA BOISKU W STOJADŁACH. 

 

 

PLAN TRENINGOWY 

21.08-27.08

PONIEDZIAŁEK -MECZ SPARINGOWY Z MAZOWSZE MIĘTNE 

(ZBIÓRKA O GODZ 19.30 NA BUDOWLANCE, STROJE CZERWONE) 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - MECZ SPARINGOWY Z VARSOVIĄ WARSZAWA 

Zbiórka o godz 15.00 na Budowlance, stroje czerwone. Wyjazd busem 

PLAN TRENINGOWY 

14-18.08

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - WOLNE 

ŚRODA - MECZ SPARINGOWY Z KS PIASECZNO (Zbiórka o godz 16.00na Budowlance wyjazd busem, stroje czerwone treningowe) 

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

 

 

05.08 - DOLCAN ZĄBKI (W ZĄBKACH)

08.08 - VICTORIA SULEJÓWEK (BUDOWLANA GODZ 20.00)

10-13.08 - TURNIEJ NA LITWIE

16.08 - KS PIASECZNO (W PIASECZNIE)

23.08 - TALENT TARGÓWEK

W dniach 10-13.08 weźmiemy udział w turnieju Telsiai City Cup 2017
na Litwie. Wyjazd jest organizowany i współfinansowany przez Urząd
Miasta.
CZWARTEK (10.08) - godz 8.00 wyjazd (Sportowa)
NIEDZIELA (13.08) - godz ok.22.00 powrót do Mińska Mazowieckiego

KADRA - B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK,
B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK,
I.SKUBIS, B.SABAK, J.GAŁĄZKA, F.ANISZEWSKI, A.KOMUDA

Zabieramy ze sobą
- Dokument tożsamości (dowód osobisty, lub paszport)
- Dres wyjściowy
- Koszulka wyjściowa
- Dres treningowy
- Buty piłkarskie
- Torba klubowa

Zakwaterowanie w pensjonacie,, Gawra, , Łączki 80 k/Leska. 
Pensjonat posiada pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, TV i Wi-Fi oraz stołówkę z domowym wyźywienieniem.
Wyjazd z Mińska Mazowieckiego godz 9.00 (zbiórka na Sportowej 1) wyjazd godz 9.30 na drogę zabierami własny prowiant, pierwszy posiłek około 18.00. Powrót 02.08 około godz 18.00

WYPOSAŻENIE UCZESNIKA:
- DRES WYJŚCIOWY
- KOSZULKA WYJŚCIOWA
- DRES TRENINGOWY
- ORTALION
- STROJE TRENINGOWE
- STRÓJ MECZOWY
- STRÓJ KĄPIELOWY (CZEPEK,OKULARY, KLAPKI)
- DOKUMENT TOŻSAMOŚCI
- PRZYBORY TOALETOWE
- BUTY DO GRY
- OCHRANIACZE
- 2 DUŻE RĘCZNIKI, 1 MAŁY
- KREM PRZECIWSŁONECZNY
- NAKRYCIE GŁOWY

17.07 (PONIEDZIAŁEK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

18.07 (WTOREK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

20.07 (CZWARTEK ) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

21.07 (PIĄTEK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

23.07- 02.08 - OBÓZ LETNI W LESKU

10.08 - 13.08 - TURNIEJ NA LITWIE

Początek strony