PLAN TRENINGOWY 

07.05-12.05

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - MECZ LIGOWY Z SEMPEM URSYNÓW. ZBIÓRKA GODZ 15.00 NA KOPERNIKU. 

KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, A.KOMUDA, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, D.BUDKIEWICZ, J.WITAN, M.WOŚ, M.SZOSTAK, M.KRAWCZYK, K.KRUPIEŃCZYK, A.AWAGIAN, E.WÓJCIK 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z OLIMPIĄ WARSZAWA. 

ZBIÓRKA O GODZ. 10.00 NA BUDOWLANCE 

KADRA - podana zostanie po czwartkowym treningu 

PLAN TRENINGOWY 

23.04-28.04

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING SPORTOWA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING SPORTOWA 

PLAN TRENINGOWY 

16.04-21.04 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

CZWARTEK - MECZ LIGOWY Z RADOMIAKEM RADOM. 

ZBIÓRKA GODZ 15.20 NA BUDOWLANCE 

KADRA -(zostanie podana po wtorkowym treningu) 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PLAN TRENINGOWY 

09.04- 15.04

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK -? 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z BRONIĄ RADOM 

ZBIÓRKA GODZ. 15.50 NA BUDOWLANCE 

KADRA - podana zostanie po czwartkowym treningu 

PLAN TRENINGOWY 

03.04 -08.04

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

NIEDZIELA - MECZ LIGOWY Z MKS PIASECZNO. ZBIÓRKA GODZ. 14.20 NA BUDOWLANCE 

KADRA ( PODANA ZOSTANIE PO CZWARTKOWYM TRENINGU) 

PLAN TRENINGOWY 

26.03 -31.03

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

(trening dla zawodników spoza klasy sportowej) 

ŚRODA - MECZ LIGOWY ZE STARTEM OTWOCK. 

ZBIÓRKA GODZ. 15.00 NA KOPERNIKU. 

CZWARTEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - WOLNE 

PLAN TRENINGOWY 

19.03-24.03

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

WTOREK - GODZ. 20.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - MECZ LIGOWY Z SEMPEM URSYNÓW. ZBIÓRKA GODZ. 19.00 NA BUDOWLANCE. 

KADRA BEZ ZMIAN 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z OLIMPIĄ WARSZAWA. ZBIÓRKA GODZ. 8.40 NA BUDOWLANCE (WYJAZD) 

KADRA - podana zostanie w czwartek 

PLAN TRENINGOWY 

12.03 -18.03

PONIEDZIAŁEK - GODZ 19.30 BADANIA LEKARSKIE, PO BADANIACH TRENING NA SPORTOWEJ 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING INWIDUALNY NA SPORTOWEJ (A.COK, F.ANISZEWSKI, M.WOŚ, J.WITAN, M.SZOSTAK, B.RUDYK) 

 

SRODA - MECZ SPARINGOWY Z AMPLUS ŁUKÓW. ZBIÓRKA GODZ 15.45 NA BUDOWLANCE. STROJE CZERWONE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z SEMPEM URSYNÓW. ZBIÓRKA GODZ 13.50 NA BUDOWLANCE. 

KADRA ( PODANA ZOSTANIE PO CZWARTKOWYM TRENINGU) 

PLAN TRENINGOWY 

05.03-11.03

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

 

WTOREK - MECZ SPARINGOWY Z POGONIĄ SIEDLCE. ZBIÓRKA O GODZ 19.15 NA BUDOWLANCE. STROJE CZERWONE 

KADRA - K.BANKA. B.OSIAK. B.RUDYK. M.KRAWCZYK.A.COK.K.KRUPIENCZYK.J.WOJCIK.R.PERZANOWSKI.E.WOJCIK.I.SKUBIS.J.GALAZKA.A.AWAGIAN.M.WOS

D.BUDKIEWICZ. B.ANTOSIEWICZ. M.SZOSTAK. B.CISZKOWSKI. A.KOMUDA. B.SABAK 

 

ŚRODA - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

 

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY ZE ZWAREM WARSZAWA. ZBIÓRKA O GODZ 16.00 NA BUDOWLANCE. STROJE CZERWONE 

KADRA - K.BANKA. B.OSIAK. B.RUDYK. F.REK. F.ANISZEWSKI. D.SZOL. K.KRUPIEŃCZYK. M.KRAWCZYK.A.COK.M.WOS.A.AWAGIAN.J.DABROWSKI.E.WOJCIK.J.GALAZKA.M.SZOSTAK.D.BUDKIEWICZ.B.ANTOSIEWICZ.I.SKUBIS.B.SABAK.

PLAN TRENINGOWY

19.02-25.02

PONIEDZIALEK - GODZ.20.00 TRENING BUDOWLANA

WTOREK - GODZ.20.00 TRENING INWIDUALNY NA BUDOWLANEJ ( M.WOS.A.COK.M.SZOSTAK.F.REK.F.ANISZEWSKI.J.DABROWSKI)

SRODA - GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

PIATEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ SPARINGOWY Z POGONIA SIEDLCE.ZBIÓRKA GODZ.10.00 NA BUDOWLANEJ .STROJE CZERWONE

PLAN TRENINGOWY

12.02- 17.02

PONIEDZIALEK - GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

(GODZ.19.10 SPOTKANIE WSPÓLNE Z RODZICAMI NA SPORTOWEJ)

WTOREK - GODZ.20.00 SPORTOWA TRENING INWIDUALNY (M.SZOSTAK.M.WOS.A.COK.K.KRUPIENCZYK.D.BUDKIEWICZ.I.SKUBIS)

SRODA - GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK- GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

PIATEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ SPARINGOWY Z BUG WYSZKÓW.ZBIÓRKA O GODZ.15.00 NA BUDOWLANCE.STROJE CZERWONE

K

PLAN TRENINGOWY

05.02-11.02

PONIEDZIALEK - GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

WTOREK - GODZ.20.00 SPORTOWA TRENING INWIDUALNY (A.COK.J.WÓJCIK.M.WOS.I.SKUBIS.M.SZOSTAK.B.SABAK)

SRODA - MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW .ZBIÓRKA O GODZ.16.10 BUDOWLANA.STROJE CZERWONE.

KADRA - K.BANKA.B.OSIAK.A.COK.K.KRUPIENCZYK.B.RUDYK.M.KRAWCZYK.E

WÓJCIK.R.PERZANOWSKI.A.AWAGIAN.J.WÓJCIK.B.ANTOSIEWICZ.

A.KOMUDA.D.BUDKIEWICZ.M.WOS.M.SZOSTAK.B.SABAK.J.GALAZKA.

I.SKUBIS

CZWARTEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

PIATEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY Z UKS 1 WEGRÓW .ZBIÓRKA 15.10 NA BUDOWLANEJ.STROJE CZERWONE

PLAN TRENINGOWY

29.01-04.02

PONIEDZIALEK - WOLNE

WTOREK - GODZ 20.00 SPORTOWA TRENING INWIDUALNY (K.KRUPIENCZYK.I.SKUBIS.F.REK.F.ANISZEWSKI.A.COK.M.WOS)

SRODA - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - GODZ 15.30 BUDOWLANA

PIATEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

OBÓZ ZIMOWY BIALY DUNAJEC

21.01- 28.01

WYJAZD NA OBÓZ 21.01 ( NIEDZIELA) GODZ.9.00 (PODSTAWIENIE AUTOKARU) WYJAZD 9.30 UL.SPORTOWA.

ZAKWATEROWANIE MAMY W PENSJONACJE DOM WYPOCZYNKOWY DUNAJEC UL.JANA PAWLA II 169 W BIALYM DUNAJCU.POKOJE SA 2,3,4 OSOBOWE.KAZDY POKÓJ MA LAZIENKE,TELEWIZOR

WYPOSAZENIE

-KURTKA KLUBOWA

- DRESY (WYJSCIOWE,TRENINGOWE)

-CEPLY SWETER LUB POLAR

-DWA KOMPLETY (CZAPKA,SZALIK,REKAWICZKI)

- KOMIN

- ODZIEZ TERMICZNA

- STRÓJ KAPIELOWY(KLAPKI,KAPIELOWKI,OKULARY,CZEPEK)

-DWA DUZE RECZNIKI ,JEDEN MALY

- PRZYBORY TOALETOWE

- STROJE TRENINGOWE

- BUTY DO GRY NA ORLIKU I NA HALI

-UBIÓR NA NARTY

- KARTA OBOZOWA

 

PLAN TRENINGOWY

15.01-21.01

PONIEDZIALEK - GODZ.9.00 TRENING BUDOWLANA

SRODA - GODZ.9.00 TRENING BUDOWLANA

CZWARTEK - GODZ.9.00 TRENING BUDOWLANA

PIATEK - GODZ.9.00 TRENING BUDOWLANA

NIEDZIELA - WYJAZD NA OBÓZ

PLAN TRENINGOWY

08.01-13.01

PONIEDZIALEK - GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

WTOREK - GODZ.20.00 TRENING INWIDUALNY SPORTOWA (M.WOS.B.ANTOSIEWICZ.B.SABAK.M.SZOSTAK.D.BUDKIEWICZ.A.

AWAGIAN

 

SRODA - GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

PIATEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

PLAN TRENINGOWY

02.01-07.01

WTOREK - GODZ.20.00 TRENING INWIDUALNY NA SPORTOWEJ

(M.WOS.A.COK.M.SZOSTAK.J.DABROWSKI.F.ANISZEWSKI.A.KOMUDA)

SRODA- GODZ.20.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

PIATEK- GODZ.15.30 TRENING BUDOWLANA

Plan treningowy

18.12-22.12

Poniedziałek- godz.20.00 trening Sportowa

Wtorek -godz.15.00 spotkanie opłatkowe na Sportowej

Godz.20.00 trening inwidualny na Sportowej (F.Rek.J.Dąbrowski.A.Cok.M.Woś.B.Rudyk.M.Szostak)

Czwartek- godz.15.30 trening na

Budowlanej

Piątek- Wolne

Od 22.12 - 01.01 jest przerwa w treningach.

Wracamy do treningów 02.01

PLAN TRENINGOWY 

11.12-16.12 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA 

WTOREK - GODZ 18.30 NA SPORTOWEJ TRENING INWIDUALNY (M.SZOSTAK, B.RUDYK, E.WÓJCIK, B.ANTOSIEWICZ, I.SKUBIS, J.WITAN) 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PLAN TRENINGOWY 

04.12- 10.12

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING INWIDUALNY NA BUDOWLANCE (A.COK, F.ANISZEWSKI, M.SZOSTAK, J.WÓJCIK, J.DĄBROWSKI, B.CISZKOWSKI) 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK -GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ SPARINGOWY Z MAZUREM KARCZEW ZBIÓRKA GODZ 9.15 NA BUDOWLANCE 

Początek strony