PLAN TRENINGOWY 

16.10- 22.10 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z WATRĄ MROZY. ZBIÓRKA O GODZ 10.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

09.10- 14.10

PONIEDZIAŁEK - GODZ 16.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

NIEDZIELA - MECZ SPARINGOWY NA BUDOWLANCE 

 

 

PLAN TRENINGOWY 

02.10 -07.10

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - MECZ LIGOWY Z APN MIŃSK MAZOWIECKI. ZBIÓRKA O GODZ 17.00 NA BUDOWLANEJ 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

 

PLAN TRENINGOWY 

25.09 -30.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

WTOREK - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI. ZBIÓRKA O GODZ 15.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

18.09 - 24.09 

PONIEDZIAŁEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z VICTORIĄ KAŁUSZYN. ZBIÓRKA O GODZ 10.00 NA BUDOWLANCE 

PLAN TRENINGOWY 

11.09 - 16.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING SZÓSTKA 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - MECZ LIGOWY Z WATRĄ MROZY. ZBIÓRKA O GODZ 15.00 NA BUDOWLANCE. WYJAZD BUSEM 

PLAN TRENINGOWY 

04.09 - 09.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING ORLIK SZÓSTKA 

ŚRODA - MECZ LIGOWY Z PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI. 

ZBIÓRKA O GODZ 15.00 NA BUDOWLANCE. 

CZWARTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 15.30 TRENING BUDOWLANA 

PLAN TRENINGOWY 

28.08-02.09

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - TRENING ORAZ BADANIA LEKARSKIE KTÓRE ROZPOCZNĄ SIĘ O GODZ 19.30 NA BUDOWLANCE (przynosimy badania EKG ORAZ MORFOLOGIĘ) 

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z DRUŹYNĄ APN MIŃSK MAZOWIECKI. ZBIÓRKA O GODZ 10.00 NA BOISKU W STOJADŁACH. 

 

 

PLAN TRENINGOWY 

21.08-27.08

PONIEDZIAŁEK -MECZ SPARINGOWY Z MAZOWSZE MIĘTNE 

(ZBIÓRKA O GODZ 19.30 NA BUDOWLANCE, STROJE CZERWONE) 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

ŚRODA - WOLNE 

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - MECZ SPARINGOWY Z VARSOVIĄ WARSZAWA 

Zbiórka o godz 15.00 na Budowlance, stroje czerwone. Wyjazd busem 

PLAN TRENINGOWY 

14-18.08

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

WTOREK - WOLNE 

ŚRODA - MECZ SPARINGOWY Z KS PIASECZNO (Zbiórka o godz 16.00na Budowlance wyjazd busem, stroje czerwone treningowe) 

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA 

 

 

05.08 - DOLCAN ZĄBKI (W ZĄBKACH)

08.08 - VICTORIA SULEJÓWEK (BUDOWLANA GODZ 20.00)

10-13.08 - TURNIEJ NA LITWIE

16.08 - KS PIASECZNO (W PIASECZNIE)

23.08 - TALENT TARGÓWEK

W dniach 10-13.08 weźmiemy udział w turnieju Telsiai City Cup 2017
na Litwie. Wyjazd jest organizowany i współfinansowany przez Urząd
Miasta.
CZWARTEK (10.08) - godz 8.00 wyjazd (Sportowa)
NIEDZIELA (13.08) - godz ok.22.00 powrót do Mińska Mazowieckiego

KADRA - B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK,
B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK,
I.SKUBIS, B.SABAK, J.GAŁĄZKA, F.ANISZEWSKI, A.KOMUDA

Zabieramy ze sobą
- Dokument tożsamości (dowód osobisty, lub paszport)
- Dres wyjściowy
- Koszulka wyjściowa
- Dres treningowy
- Buty piłkarskie
- Torba klubowa

Zakwaterowanie w pensjonacie,, Gawra, , Łączki 80 k/Leska. 
Pensjonat posiada pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, TV i Wi-Fi oraz stołówkę z domowym wyźywienieniem.
Wyjazd z Mińska Mazowieckiego godz 9.00 (zbiórka na Sportowej 1) wyjazd godz 9.30 na drogę zabierami własny prowiant, pierwszy posiłek około 18.00. Powrót 02.08 około godz 18.00

WYPOSAŻENIE UCZESNIKA:
- DRES WYJŚCIOWY
- KOSZULKA WYJŚCIOWA
- DRES TRENINGOWY
- ORTALION
- STROJE TRENINGOWE
- STRÓJ MECZOWY
- STRÓJ KĄPIELOWY (CZEPEK,OKULARY, KLAPKI)
- DOKUMENT TOŻSAMOŚCI
- PRZYBORY TOALETOWE
- BUTY DO GRY
- OCHRANIACZE
- 2 DUŻE RĘCZNIKI, 1 MAŁY
- KREM PRZECIWSŁONECZNY
- NAKRYCIE GŁOWY

17.07 (PONIEDZIAŁEK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

18.07 (WTOREK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

20.07 (CZWARTEK ) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

21.07 (PIĄTEK) GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

23.07- 02.08 - OBÓZ LETNI W LESKU

10.08 - 13.08 - TURNIEJ NA LITWIE

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN 

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA

CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ SPARINGOWY Z KOSĄ KONSTANCIN. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA, K.SZCZĘSNY, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, A.AWAGIAN, A.ROSŁONIEC, F.REK, J.WÓJCIK, 

ZBIÓRKA O GODZ 11.00 NA BUDOWLACE


SOBOTA - GODZ 17.00 (NA SPORTOWEJ) SPOTKANIE NA ZAKOŃCZENIE LIGI, WSPÓLNY GRILL ORAZ MECZ MOSIR - RODZICE

NIEDZIELA - TURNIEJ W KARCZEWIE. KADRA - K.BANKA, B.OSIAK, F.REK, F.ANISZEWSKI, B.SABAK, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, J.GAŁĄZKA, B.CISZKOWSKI, M.WOŚ, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK, D.SZOL, A.KOMUDA, J.DĄBROWSKI
WYJAZD BUSEM
ZBIÓRKA O GODZ 7.30 NA BUDOWLANCE


OD 26.06 - 16.07 PRZERWA WAKACYJNA
OD 17.07 ZACZYNAMY TRENINGI

OBÓZ LETNI W LESKU 23.07-02.08

PONIEDZIAŁEK - MECZ LIGOWY Z MIEDZANKĄ MIEDZNA. KADRA - K.BANKA , D.SZOL, F.REK, F.ANISZEWSKI, I. SKUBIS, B.ANTOSIEWICZ, B.CISZKOWSKI, A.AWAGIAN, J.GAŁĄZKA, R.PERZANOWSKI, K.SZCZĘSNY, K.KRUPIEŃCZYK, D.BUDKIEWICZ, A.ROSŁONIEC, J.WÓJCIK.
ZBIÓRKA O GODZ 16.00 BUDOWLANEJ

WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

ŚRODA - MECZ LIGOWY Z UKS 1 WĘGRÓW
KADRA - K.BANKA, A.AWAGIAN, A.COK, B.RUDYK, K.SZCZĘSNY, J.DĄBROWSKI, B.CISZKOWSKI, D.BUDKIEWICZ, J.WÓJCIK, M.WOŚ, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, J.GAŁĄZKA, I.SKUBIS, K.KRUPIEŃCZYK,A.ROSŁONIEC
ZBIÓRKA O GODZ 17.00 NA BUDOWLANEJ

CZWARTEK - WOLNE

PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

SOBOTA - MECZ LIGOWY Z ZORZĄ STERDYŃ
KADRA - B.OSIAK, F.REK, A.KOMUDA, A.COK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, I.SKUBIS, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, F.ANISZEWSKI, D.SZOL, B.RUDYK, J.DĄBROWSKI, M.WOŚ, R.PERZANOWSKI, J.GAŁĄZKA,
ZBIÓRKA O GODZ 13.20 na BUDOWLANCE
Wyjazd busem

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
PIĄTEK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA

KADRA: B.OSIAK, A.COK, B.RUDYK, D.BUDKIEWICZ, K.KRUPIEŃCZYK, B.SABAK, B.ANTOSIEWICZ, K.SZCZĘSNY, A.AWAGIAN, I.SKUBIS, J.GAŁĄZKA, J.WITAN, M.WOŚ, J.WÓJCIK, R.PERZANOWSKI, A.ROSŁONIEC.

ZBIÓRKA W PIĄTEK O GODZ 8.00 NA SPORTOWEJ

ZABIERAMY:
- DOKUMENT TOŻSAMOŚCI (PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY)
- DRESY CZARNE I NIEBIESKIE
- STRÓJ MECZOWY
- ORTALION
- BUTY MECZOWE
- KOSZULKA WYJŚCIOWA
- OCHRANIACZE
- PRZYBORY TOALETOWE
- PIĘNIĄDZE (EURO)

POWRÓT W NIEDZIELĘ W GODZINACH WIECZORNYCH


LINK do Harmonogramu Turnieju: http://dynamocup-esr.de/spiele/spiele/plan-und-ergebnisse

 

.

PONIEDZIAŁEK - GODZ 20.00 BASEN
WTOREK - GODZ 20.00 TRENING BUDOWLANA
ŚRODA - GODZ 18.00 TRENING SPORTOWA
CZWARTEK - GODZ 20.00 TRENING SPORTOWA
PIĄTEK - NIEDZIELA - TURNIEJ W BERLINIE

Początek strony