Powołani na turniej:

 

1.Krypski Krystian

2.Zagórski Sebastian

3.Proczek Jan

4.Antonowicz Wiktor

5.Dzięcielski Aleksander

6.Gadaj Wiktor

7.Gańko Kamil

8.Grajda Mateusz

9.Gruba Filip

10.Gruszczyński Patryk

11.Kijas Daniel

12.Kozaczek Jakub

13.Krzymowski Wiktor

14.Kwiatkowski Dawid

15.Miszczak Wiktor

16.Piekut Michał

17.Sarna Rafał

18.Sawicki Adrian

19.Sekular Bartosz

20.Szczęsny Bartosz

21.Zarzycki Paweł

22.Zdanowicz Albert

 

Harmonogram turnieju :

 

 

 

MOSIR CUP 2005

GODZINA :

PIĄTEK 22.06

17.00 – 17.45

MOSIR - SPARTA

17.50 – 18.35

CHLEBNIA – GWARDIA

18.40 – 19.25

WINNIKI - GARBARNIA

19.30 – 20.15

MOSIR – GWARDIA

20.20 – 21.05

KARPATY - ZIOMKI

 

SOBOTA 23.06

8.00 – 8.45

MOSIR – KARPATY

8.50 – 9.35

SPARTA – ZIOMKI

9.40 – 10.25

CHLEBNIA – WINNIKI

10.30 – 11.15

GWARDIA – KARPATY

11.20 – 12.05

MOSIR – ZIOMKI

12.10 – 12.55

GWARDIA – GARBARNIA

13.00 – 13.45

SPARTA – WINNIKI

13.50 – 14.35

CHLEBNIA – GARBARNIA

14.40 – 15.25

GWARDIA – ZIOMKI

15.30 – 16.15

SPARTA – KARPATY

16.20 – 17.05

GWARDIA – WINNIKI

17.10 – 17.55

MOSIR – CHLEBNIA

18.00 – 18.45

WINNIKI – ZIOMKI

18.50 – 19.35

SPARTA – GARBARNIA

19.40 – 20.25

CHLEBNIA – KARPATY

20.30 – 21.15

MOSIR - GARBARNIA

 

NIEDZIELA 24.06

8.00 – 8.45

SPARTA – CHLEBNIA

8.50 – 9.35

GARBARNIA – ZIOMKI

9.40 – 10.25

WINNIKI – KARPATY

10.30 – 11.15

SPARTA – GWARDIA

11.20 – 12.05

CHLEBNIA – ZIOMKI

12.10 – 12.55

GARBARNIA – KARPATY

13.00 – 13.45

MOSIR – WINNIKI

 

 

UWAGA i jeszcze dwie ważne informacje:

1.Na środę przynosimy wypełnione karty obozowe i wpłaty na obóz -1000 zł. ...ewentualnie na

turniej. Jeżeli ktoś chce dokonać wpłaty przed wyjazdem proszę dać mi znać.

2.Bardzo proszę do końca tygodnia uzupełnić wpłaty członkowskie na konto!!!

 

 

 

 

 Uwaga! Nastąpiła zmiana w podziale na drużyny. Proszę o tym pamiętać przy czytaniu informacji o meczach  i treningach.

 

PODZIAŁ CHŁOPCÓW NA DRUŻYNY W OBECNYM SEZONIE LIGOWYM


MOSiR2

  1. Krypski Krystian
  2. Proczek Jan
  3. Gadaj Wiktor
  4. Grajda Mateusz
  5. Gruba Filip
  6. Kijas Daniel
  7. Kozaczek Jakub
  8. Krzymowski Wiktor
  9. Miszczak Wiktor
  10. Rzyszkiewicz Kamil
  11. Sarna Rafał
  12. Sawicki Adrian
  13. Sekular Bartosz
  14. Gańko Kamil
  15. Kwiatkowski Dawid
  16. Antonowicz Wiktor
  17. Zdanowicz Albert

 

MOSiR1

 

  1. Butkiewicz Adrian
  2. Kantorski Michał
  3. Piwowarek Miłosz
  4. Wąsik Wiktor
  5. Barankiewicz Jan
  6. Dąbrowski Tymoteusz
  7. Dzięcielski Aleksander
  8. Gruszczyński Patryk
  9. Jeruzalski Bartosz
  10. Konowrocki Piotr
  11. Paska Patryk
  12. Rojek Przemysław
  13. Rychta Krystian
  14. Subocz Eryk
  15. Szczęsny Bartosz
  16. Wąsowski Mikołaj
  17. Woliński Bartosz
  18. Zarzycki Paweł
  19. Piekut Michał

 

 

UWAGA!!! 5 ważnych informacji:

1. Proszę pamiętać o dokonaniu wpłaty  za 2 półrocze FOOTBALL LAB  i uzupełnieniu  miesięcznych

    wpłat członkowskich.

2. W drugiej połowie maja rozpocznie się nabór oraz testy do klasy sportowej o profilu piłka

    nożna.

3. W dniach 22-23-24 czerwca jesteśmy organizatorami ogólnopolskiego turnieju

    piłkarskiego.

4. Pamiętajmy też o zaplanowaniu wyjazdów rodzinnych pod kątem

   WAKACYJNEGO OBOZU PIŁKARSKIEGO, który odbędzie się 

   w tym roku w dniach  24 lipca - 3 sierpnia w ośrodku sportowym w Iławie.

   Po obozie rozpoczną się przygotowania do ligi na naszych obiektach. 

 

 

 

 Stałe treningi dla rocznika 2005:

Poniedziałek  20.00-21.30  Trening łączony  MOSiR1 i MOSiR2 (BUDOWLANA)

Wtorek       18.30-19.45  TRENING FOOTBALL LAB (ORLIK SP6)

Środa          20.00-21.30  TRENING FOOTBALL LAB (ORLIK SP6)

Czwartek   20.00-21.30  Trening  łączony MOSiR1 i MOSIR2 (BUDOWLANA)

Piątek        20:00 - 21.00  BASEN

 

 

Bardzo proszę o 100% frekwencję na treningach ponieważ przed nami bardzo

ważna runda!!!

Proszę śledzić stronę bo możliwe są zmiany w terminach treningów w

poszczególnych tygodniach...

 

 

STAŁE TRENINGI BRAMKARSKIE W OKRESIE LETNIM odbywać się będą

w każdym tygodniu na ORLIKU przy ul.BUDOWLANEJ w CZWARTKI i PIĄTKI o

GODZINIE 16.45-17.45. Obecność bramkarzy obowiązkowa !!!

 

 

 

grupa Football Lab

  1. Proczek Jan
  2. Gadaj Wiktor
  3. Grajda Mateusz
  4. Gruba Filip
  5. Kijas Daniel
  6. Kozaczek Jakub
  7. Krzymowski Wiktor
  8. Miszczak Wiktor
  9. Rzyszkiewicz Kamil
  10. Sarna Rafał
  11. Sawicki Adrian
  12. Sekular Bartosz
  13. Piwowarek Miłosz
  14. Wąsik Wiktor
  15. Barankiewicz Jan
  16. Dzięcielski Aleksander
  17. Gańko Kamil
  18. Gruszczyński Patryk
  19. Rojek Przemysław
  20. Subocz Eryk
  21. Szczęsny Bartosz
  22. Wąsowski Mikołaj
  23. Woliński Bartosz
  24. Zarzycki Paweł
  25. Kwiatkowski Dawid
  26. Nastaga Kacper

 


 


 

 UWAGA!

Proszę Państwa o zaplanowanie wyjazdu  wakacyjnego z uwzględnieniem obozu piłkarskiego.

 

Letni obóz piłkarski odbędzie się w terminie po 20 lipca 2018r. i w sierpniu przygotowania do ligi.

 

 

Drodzy Rodzice!!

 

prosimy was o uiszczanie składek członkowskich na podany poniżej numer konta:

Dane do przelewu:

 

90 9226 0005 0010 0044 2000 0010

 

UKS „Szóstka”

 

05-300 Mińsk Mazowiecki

 

Ul. Sosnkowskiego 1

 

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko zawodnika z dopiskiem rocznik 2005 oraz podać miesiąc za który dokonujemy wpłaty np.  Jakub Okoła rocznik 2005 - wrzesień)

wysokość składki to 70 pln miesięcznie.

 

Wpłat dokonujemy najpóźniej do 15 dnia każdego miesiąca!!

Wpłata obejmuje wszystkie miesiące w roku oprócz lipca.

Początek strony