Jesteś tutaj:

Terminarz dla drużyny MOSIR Mińsk Mazowiecki rocznik 2006.

26.11.2016  godzina 12:30  Zwar Międzylesie

03.12.2016 godzina 11:30 Talent Warszawa

04.12.2016 Turniej Halowy na Białołęce

10.12.2016 godzina 11:30 Polonia Warszawa

11.12.2016 godzina 17:30 Znicz Pruszków

18.12.2016 godzina 17:30 Drukarz Warszawa

14.01.2017 godzina 10:30 Marcovia Marki

21.01.2017 godzina 10:30 Chlebnia

28.01.2017 godzina 08:30 Kosa Konstancin

04.02.2017 godzina 12:30 Semp Warszawa

Szczegółowe informacje trener Robert tel:696418581

Wyjazd 18.11.2016 godzina 13:30 ul.Kopernika.

Adres miejsca turnieju:

J&J Sport Center Kraków  ul. Winnicka 40  30-394 Kraków-Skotniki

 

Adres zakwaterowania:

Internat Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie  ul. Kamieńskiego 49a 30-644 Kraków tel: 0 12 655 02 49

 

WYNIKI TURNIEJU BEDZIE MOZNA SLEDZIĆ NA ;
 www.regionalnapilka.pl

TERMINARZ GIER

!!! ZMIANA W REGULAMNIE WOLNO GRAĆ W LANKACH !!!

 

Uhlsport CUP 2017 Rocznik 2006
Wyniki - Sobota Grupa A i B (19.11.2016)  

sobota, 19 listopad 2016
09:00    (S) SMS Łódź - (S) Jaguar Gdańsk Biali 2 : 1    
09:20    (S) KSPN - (S) Jaguar Gdańsk Zieloni 0 : 4    
09:40    (S) UKS Polonia Słubice - (S) STF Champion Warszawa 3 : 0    
10:00    (S) Pomezania Malbork - (S) FC Sambor 1 : 4    
10:20    (S) STF Champion Warszawa - (S) SMS Łódź 1 : 2    
10:40    (S) FC Sambor - (S) KSPN 4 : 0    
11:00    (S) Jaguar Gdańsk Biali - (S) UKS Polonia Słubice 1 : 0    
11:20    (S) Jaguar Gdańsk Zieloni - (S) Pomezania Malbork 5 : 0    
11:40    (S) UKS Polonia Słubice - (S) SMS Łódź 0 : 2    
10  12:00    (S) Pomezania Malbork - (S) KSPN 0 : 3    
11  12:20    (S) STF Champion Warszawa - (S) Jaguar Gdańsk Biali 0 : 1    
12  12:40    (S) FC Sambor - (S) Jaguar Gdańsk Zieloni 1 : 2
Wyniki - Sobota Grupa C i D (19.11.2016)  
sobota, 19 listopad 2016
13  13:00    (S) Wisła Kraków - (S) Wizard FA 3 : 1    
14  13:20    (S) Cracovia - (S) Rozwój Katowice 0 : 2    
15  13:40    (S) Skra Częstochowa - (S) FA Warszawa 0 : 0    
16  14:00    (S) Ajax Częstochowa - (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 2 : 1    
17  14:20    (S) FA Warszawa - (S) Wisła Kraków 3 : 0    
18  14:40    (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - (S) Cracovia 1 : 2    
19  15:00    (S) Wizard FA - (S) Skra Częstochowa 1 : 1    
20  15:20    (S) Rozwój Katowice - (S) Ajax Częstochowa 2 : 1    
21  15:40    (S) Skra Częstochowa - (S) Wisła Kraków 1 : 1    
22  16:00    (S) Ajax Częstochowa - (S) Cracovia 0 : 1    
23  16:20    (S) FA Warszawa - (S) Wizard FA 0 : 1    
24  16:40    (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - (S) Rozwój Katowice 0 : 6    

 

Wyniki - Niedziela finał B (20.11.2016)  

 

niedziela, 20 listopad 2016
25  08:30    (S) UKS Polonia Słubice - (S) Skra Częstochowa 2 : 1    
26  08:50    (S) KSPN - (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 1 : 4    
27  09:10    (S) Wizard FA - (S) STF Champion Warszawa 1 : 2    
28  09:30    (S) Ajax Częstochowa - (S) Pomezania Malbork 3 : 2    
29  09:50    (S) Skra Częstochowa - (S) KSPN 1 : 0    
30  10:10    (S) UKS Polonia Słubice - (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 : 0    
31  10:30    (S) Wizard FA - (S) Pomezania Malbork 0 : 0 (3:2) rzuty karne  
32  10:50    (S) STF Champion Warszawa - (S) Ajax Częstochowa 3 : 1    
33  11:10    (S) KSPN - (S) Pomezania Malbork 1 : 0    
34  11:30    (S) Skra Częstochowa - (S) Wizard FA 1 : 0    
35  11:50    (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - (S) Ajax Częstochowa 2 : 0    
36  13:10    (S) UKS Polonia Słubice - (S) STF Champion Warszawa 3 : 0

 

Wyniki - Niedziela finał A ()  

 

niedziela, 20 listopad 2016
37  12:30    (S) SMS Łódź - (S) Wisła Kraków 0 : 3    
38  12:50    (S) Jaguar Gdańsk Zieloni - (S) Cracovia 2 : 0    
39  13:10    (S) FA Warszawa - (S) Jaguar Gdańsk Biali 0 : 0 (0:2) rzuty karne  
40  13:30    (S) Rozwój Katowice - (S) FC Sambor 4 : 0    
41  13:50    (S) SMS Łódź - (S) Cracovia 1 : 2    
42  14:10    (S) Wisła Kraków - (S) Jaguar Gdańsk Zieloni 2 : 5    
43  14:30    (S) FA Warszawa - (S) FC Sambor 1 : 1 (0:2) rzuty karne  
44  14:50    (S) Jaguar Gdańsk Biali - (S) Rozwój Katowice 1 : 1 (3:1) rzuty karne  
45  15:10    (S) SMS Łódź - (S) FA Warszawa 4 : 0    
46  15:30    (S) Cracovia - (S) FC Sambor 1 : 2    
47  15:50    (S) Wisła Kraków - (S) Rozwój Katowice 0 : 0 (2:0) rzuty karne  
48  16:10    (S) Jaguar Gdańsk Zieloni - (S) Jaguar Gdańsk Biali 2 : 1  

 

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

M Drużyna M Drużyna
1. Jaguar Gdańsk Biali 9. UKS Polonia Słubice
2. Jaguar Gdańsk Zieloni 10. STS Champions Warszawa
3. Wisła Kraków 11. MOSiR Mińsk Mazowiecki
4. Rozwój Katowice 12. Ajaks Częstochowa
5. FC Sambor 13. Skra Częstochowa
6. Cracovia 14. Wizard FA
7. UKS SMS Łódź 15. KSPN
8. FA Warszawa 16. Pomezania Malbork

Wyróżnienia indywidualne

Wyrożnienie Zawodnik Klub
Najlepszy Bramkarz Mateusz Ryszewski Jaguar Gdańsk Zieloni
Najlepszy Strzelec Wiktor Synowiec Rozwój Katowice
Najlepszy Zawodnik Igor Pawlak

Jaguar Gdańsk Zieloni

Tabele

Grupa A Grupa B
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) SMS Łódź 3 3 0 0 6:2 4 9
(S) Jaguar Gdańsk Biali 3 2 0 1 3:2 1 6
(S) UKS Polonia Słubice 3 1 0 2 3:3 0 3
(S) STF Champion Warszawa 3 0 0 3 1:6 -5 0
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) Jaguar Gdańsk Zieloni 3 3 0 0 11:1 10 9
(S) FC Sambor 3 2 0 1 9:3 6 6
(S) KSPN 3 1 0 2 3:8 -5 3
(S) Pomezania Malbork 3 0 0 3 1:12 -11 0
Grupa C
Grupa D
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) FA Warszawa 3 1 1 1 3:1 2 4
(S) Wisła Kraków 3 1 1 1 4:5 -1 4
(S) Wizard FA 3 1 1 1 3:4 -1 4
(S) Skra Częstochowa 3 0 3 0 2:2 0 3
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) Rozwój Katowice 3 3 0 0 10:1 9 9
(S) Cracovia 3 2 0 1 3:3 0 6
(S) Ajax Częstochowa 3 1 0 2 3:4 -1 3
(S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 0 0 3 2:10 -8 0



Znany juz jest prawie cały terminarz rocznika 2006.

Sobota 10-09-2016  godzina 15:00 gramy z Dąb Dębe Wielkie na orliku w Rudzie.

Zbiórka na miejscu o godzinie 14:00. Kadra na mecz zostanie podana w czwartek na terningu.

17-09-2016 sobota godzina 09:30 orlik Sp6  DJ I -  Dąbrówka

24-09-2016 sobota godzina 11:00 orlik SP5 UKS Piątka - DJ I

02-10-2016 niedziela godzina 11:00 orlik Sp6 DJ I + Tygrys Huta Mińska

08-10-2016 sobota godzina 10:00 orlik Sp6 DJ I - Pogoń II Siedlce

15-10-2016 sobota godzina 10:00 orlik Sp6 DJ I - Dąb Dębe Wielkie

22/23 10.2016 termin do potwierdzenia z Dąbrówką

29.10.2016 godzina 10:00 orlik Sp6 DJ I - UKS Piątka

05-06.11.2016 termin do potwierdzenia z Tygrysem Huta Mińska

 

Kadra na mecz podawana będzie zawsze w czwartek.

Jeśli ktoś już wie że nie może w tym terminie proszę o kontakt z trenerem Norbertem 501-460-497

 

 

  Dzisiaj (śr., 05.10) o godz. 20.00 odbędą się, pierwsze po przerwie, zajęcia na basenie dla chłopców z roczników 2006/07. Uwaga: zajęcia odbywać się dędą na torze do pływania.

Niedziela 04-09-2016 o godzinie 10:00 pierwszy mecz ligowy z Sempem Siedlce.

Wyjazd o godzinie 08:10 ul. Kopernika. Zabieramy legitymację.

Kadra na mecz:

Dominik Pełka, Bartosz Ołtarzewski, Michał Sadowski, Antek Przedlacki, Kacper Araźny, Bartek Fałek, Michał Nowosielski, Szymon Gójski, Bartek Słowik, Piotrek Proczka, Piotrek Stelmach, Bartek Wańko.

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com