Jesteś tutaj:

Wyjazd na obóz 11.02.2017r -sobota około 9.00 (podstawienie autokarów 8.30) ul.Sportowa 1. Pierwsze dwa dni spędzamy w Krakowie, przyjazd około 17.00. W sobotę będzie jeden posiłek obiado-kolacja na drogę proszę zaopatrzyć chłopaków w kanapki. W sobotę i niedzielę gramy sparingi pod balonem. Dodatkowo będziemy mogli korzystać z obiektów hotelu: basen, sala do sportów walki, tenis stołowy. 

Proszę spakować synów w ich obecności, pakujemy główną walizkę na pobyt do Białego Dunajca tak, aby z niej nie korzystać w Krakowie. Na pobyt do Krakowa zabieramy mały plecak lub torbę z: komplet meczowy niebieski ( jeżeli ktoś nie ma to inny), rocznik 2005-komplet meczowy żółto- niebieski, buty do gry na orlik (pod balon), dresy (ewentualnie mogą jechać w dresach), klapki, kąpielówki, kosmetyki, ręcznik. W niedzielę w Krakowie będą dwa posiłki śniadanie i obiad.

W niedzielę około 17.00 wyjeżdżamy do Białego Dunajca (pensjonat Dunajec ul.Jana Pawła II 169), gdzie po zakwaterowaniu jemy obiado-kolację. Pokoje są 2,3,4 osobowe, każdy pokój ma łazienkę, telewizor (chłopcy sami dobierają się do pokoi- Trener akceptuje). Na miejscu mamy cztery posiłki: śniadanie, obiad, kolację i podwieczorek. W trakcie wyjazdu chłopcy będą dodatkowo dostawali wodę do picia. Od poniedziałku do piątku trenujemy równocześnie na dwóch halach w Białym Dunajcu i Nowym Targu. W trakcie pobytu jest zaplanowana jedna wycieczka i wyjście na termy. Na obóz zgłosiło się prawie 80 zawodników. Chłopcy będą podzieleni na grupy treningowe ( w jednej grupie 10-14 zawodników). Dodatkowy podział to grupy wychowawcze, każdy z trenerów będzie miał pod opieką własną grupę. Grupy wychowawcze będą podane w pierwszym dniu obozu na stronie www.mosirek.com.pl Na obóz jedzie 7 trenerów: Trener Robert Stelmach, Trener Tomasz Rokita, Trener Robert Gójski, Trener Janusz Puchalski, Trener Waldemar Osica, Trener Norbert Kozyra, Trener Piotr Jaguścik.

Przyjazd do Mińska 18.02.2017r -sobota ul.Sportowa 1 około godziny 17.00. Na drogę powrotną dostajemy suchy prowiant. Jeżeli ktoś z Rodziców planuje odbiór syna z Białego Dunajca proszę o przygotowanie oświadczenia.

Wyposażenie obowiązkowe uczestnika:

-dwa komplety zestawu czapka + rękawiczki + szalik;

-ciepły sweter lub polar;

-kalesony lub odzież termiczna;

-strój pływacki: czepek, okularki, klapki;   

-2 duże ręczniki, jeden mały;

-przybory toaletowe;

-worek, mały plecak;

-dresy;

-koszulki do treningu, spodenki, ochraniacze, getry;

-komplety meczowe;

-buty do gry na orlik i na halę;

-piłka do gry;

ZALECAMY NIEZABIERANIE PRZEZ DZIECI CENNYCH PRZEDMIOTÓW (TELEFONY KOMÓRKOWE, DROGI SPRZĘT ELEKTRONICZNY itp.) I WIĘKSZEJ ILOŚCI GOTÓWKI. Za zabrane cenne przedmioty nie odpowiada organizator. NIE ZABIERAMY SŁODYCZY, NAPOJI GAZOWANYCH. Trenerzy będą zbierali telefony od chłopców i przekazywali w określonym czasie tak, aby mogli zadzwonić do Rodzica.

Warunkiem uczestnictwa jest:

-złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (proszę o dokładne wypełnienie karty podanie numer pesel, telefon kontaktowy, odnotowanie o uczuleniach, szczepieniach, zażywaniu stałych leków);

-wpłata całkowitej kwoty obozu.

 

W sobotę 4.02.2017r gramy z Semp Warszawa godzina 12.30.

W niedzielę 5.02.2017r gramy z Kosa Konstancin godzina 12.00.

Mecze będą rozgrywane pod balonem ul. Białowieska 22. Zbiórka 30 minut przed meczem. Zabieramy białe i niebieskie koszulki, granatowe spodenki i getry.

Kadra sobota/niedziela: Sebastian Zagórski, Wiktor Antonowicz, Mikołaj Góras, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Jakub Ruszpel, Wiktor Krzymowski, Kacper Nastaga, Maciej Gałązka, Michał Zwierz, Seweryn Wąsowski, Adrian Gilant, Igor Górski, Kacper Porębski.

W sobotę tj. 21.01.2017r gramy o 10.30 mecz pod balonem z Chlebnią. Zbiórka ul. Białowieska22 godzina 10.00. Zabieramy granatowe spodenki i getry, obowiązkowo białe i niebieski koszulki meczowe.

KADRA: Sebastian Zagórski, Wiktor Antonowicz, Oskar Kopacz, Mikołaj Góras, Jakub Makos, Seweryn Wąsowski, Kacper Nastaga, Wiktor Bartnicki, Maciej Gałązka, Michał Woś, Kacper Porębski, Igor Górski, Mikołaj Wójcik.

Sobotni mecz pod balonem odwołany. Jutro tj. 27.01.2017r (piątek) trening 18.50-20.20 Kopernik.

Zmiany na kolejny tydzień :

Poniedziałek trening odwołany ( w SP2-Dąbrówka odbywają się uroczystości szkolne).

We wtorek trenujemy z rocznikiem 2007: 18.30-20.00 Kopernik.

Środa trening CC zgodnie z planem.

Piątek dzień wolny.

Sobota mecz pod balonem, Semp Warszawa godzina 12.30.

Niedziela mecz pod balonem, Kosa Konstancin godzina 12.00. 

15.01.2017 (niedziela) zbiórka 15.00 ul.Białowieska 22. Zabieramy białe i niebieskie koszulki, granatowe spodenki i getry.

KADRA: Sebastian Zagórski, Wiktor Antonowicz, Oskar Kopacz, Mikołaj Góras, Jakub Makos, Albert Zdanowicz, Seweryn Wąsowski, Kacper Nastaga, Kacper Porębski, Michał Woś, Igor Górski, Maciej Gałązka, Mikołaj Wójcik.

Początek strony