Jesteś tutaj:

 

zmniejszone

 

Kolejny obóz za nami. Przez 7 dni były wymagające mecze, intensywne treningi,  sporo pozytywnych emocji, ale po koleji. Sobota i niedziela to gry sparingowe z czołowymi zespołamii z małopolski. Naszymi rywalami były: Hutnik Kraków 2004, Cracovia Kraków 2004, Dąbrowa Górnicza 2006 i 2007, AP Gol Kraków 2007, Wisła Kraków 2008. Cieszy fakt wygrania większości meczów i pozostawienia po sobie bardzo dobrego wrażenia. Od poniedziałku ropoczeliśmy cykl treningów w Białym Dunajcu podczas których pracowaliśmy nad indywidualnym rozwojem i współdziałaniu zawodnika dla dobra drużyny. Czwartek i piątek to dni poświęcone na regenerację sił w  podchalańskich termach i spacer po Zakopiańskich Krupówkach. Kulminacją pobytu w Białym Dunajcu był piłkarski turniej Ligi Mistrzów, który dostarczył chłopcom niezapomnianych wrażeń. Ostatni dzień obozu to podsumowanie turnieju piłkarskiego, rozgrywek w tenisie stołowym oraz rozstrzygniecie konkursu czystości. Sobota godzina 07:00 rano jemy ostatni pyszny posiłek w pensjonacie Dunajec i wyjeżdzamy do domu. Planowany przyjazd do Mińska Mazowieckiego między godziną 16:00 a 17:00 na ul. Sportową 1.

 

 

 

 

 

Minęły kolejne dni obozu. Intensywne treningi wzmagają apetyt u chłopaków. Mimo zmęczenia uśmiechy nie schodzą z ich twarzy. Rozpoczeliśmy turniej tenisa stołowego i trwa konkurs czystości. Przed nami wycieczka do Zakopanego, termy i oczekiwany przez wszystkich turniej piłkarski. 

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy pierwsze udane sparingi. Wszyscy chłopaki mieli okazję zagrać i zdobyć kolejne doświadczenia. 

Jutro po zakwaterowaniu w Białym Dunajcu będą podane grupy wychowawcze. 

Trener Tomasz Rokita tel. 694 120 897

Semik Jakub, Barankiewic Jan, Subocz Eryk, Kantorski Michał, Woliński Bartosz, Gruba Filip, Kijas Daniel, Krzymowski Wiktor, Miszczak Wiktor, Proczek Jan, Gadaj Wiktor, Sekular Bartosz, Wieczorek Jan, Dzięcielski Aleksander, Szczęsny Bartosz, Kozaczek Jakub, Rzyszkiewicz Kamilm Piekut Michał, Gruszczyński Patryk.

Trener Janusz Puchalski tel. 512 117 660

Klimek Filip, Mróz Mateusz, Góras Mikołaj, Gańko Adrian, Posiewka Paweł, Gilant Adrian, Ruszpel Jakub, Ostrowski Igor, Nastaga Kacper, Araźny Kacper, Zwierz Ryszard, Popowski Szymon.

Trener Piotr Jaguścik tel. 660 481 175

Wieczorek Wojciech, Wójcik Tomasz, Kuźniak Mikołaj, Czyż Kornel, Fos Filip, Dróżdż Maciej, Wójcik Jakub, Kalinowski Dawid, Wąsik Wiktor, Kaszubski Gerard, Zarzycki Paweł, Wąsowski Mikołaj, Rojek Przemysław.

Trener Norbert Kozyra tel. 501 460 497

Wąsowski Seweryn, Wójcik Mikołaj, Woś Michał, Górski Igor, Kopeć Piotr, Mroczek Mateusz, Piętka Michał, Arczewski Karol, Rumak Piotr, Pachnik Mateusz, Kołowski Przemysław, Walaszczyk Mikołaj.

Trener Waldemar Osica tel. 502 615 768

Dzięcielski Jan, Teodorski Kamil, Domagała Julian, Wesołowski Maksym, Skrzydlewski Maciej, Bandych Mateusz, Drzazga Krzysztof, Ławrynowicz Dawid, Zadunajski Kamil, Czajka Kacper, Gójski Szymon, Stelmach Piotr, Zdanowicz Albert, Sadowski Michał.

 

Wyjazd na obóz 11.02.2017r -sobota około 9.00 (podstawienie autokarów 8.30) ul.Sportowa 1. Pierwsze dwa dni spędzamy w Krakowie, przyjazd około 17.00. W sobotę będzie jeden posiłek obiado-kolacja na drogę proszę zaopatrzyć chłopaków w kanapki. W sobotę i niedzielę gramy sparingi pod balonem. Dodatkowo będziemy mogli korzystać z obiektów hotelu: basen, sala do sportów walki, tenis stołowy. 

Proszę spakować synów w ich obecności, pakujemy główną walizkę na pobyt do Białego Dunajca tak, aby z niej nie korzystać w Krakowie. Na pobyt do Krakowa zabieramy mały plecak lub torbę z: komplet meczowy niebieski ( jeżeli ktoś nie ma to inny), rocznik 2005-komplet meczowy żółto- niebieski, buty do gry na orlik (pod balon), dresy (ewentualnie mogą jechać w dresach), klapki, kąpielówki, kosmetyki, ręcznik. W niedzielę w Krakowie będą dwa posiłki śniadanie i obiad.

W niedzielę około 17.00 wyjeżdżamy do Białego Dunajca (pensjonat Dunajec ul.Jana Pawła II 169), gdzie po zakwaterowaniu jemy obiado-kolację. Pokoje są 2,3,4 osobowe, każdy pokój ma łazienkę, telewizor (chłopcy sami dobierają się do pokoi- Trener akceptuje). Na miejscu mamy cztery posiłki: śniadanie, obiad, kolację i podwieczorek. W trakcie wyjazdu chłopcy będą dodatkowo dostawali wodę do picia. Od poniedziałku do piątku trenujemy równocześnie na dwóch halach w Białym Dunajcu i Nowym Targu. W trakcie pobytu jest zaplanowana jedna wycieczka i wyjście na termy. Na obóz zgłosiło się prawie 80 zawodników. Chłopcy będą podzieleni na grupy treningowe ( w jednej grupie 10-14 zawodników). Dodatkowy podział to grupy wychowawcze, każdy z trenerów będzie miał pod opieką własną grupę. Grupy wychowawcze będą podane w pierwszym dniu obozu na stronie www.mosirek.com.pl Na obóz jedzie 7 trenerów: Trener Robert Stelmach, Trener Tomasz Rokita, Trener Robert Gójski, Trener Janusz Puchalski, Trener Waldemar Osica, Trener Norbert Kozyra, Trener Piotr Jaguścik.

Przyjazd do Mińska 18.02.2017r -sobota ul.Sportowa 1 około godziny 17.00. Na drogę powrotną dostajemy suchy prowiant. Jeżeli ktoś z Rodziców planuje odbiór syna z Białego Dunajca proszę o przygotowanie oświadczenia.

Wyposażenie obowiązkowe uczestnika:

-dwa komplety zestawu czapka + rękawiczki + szalik;

-ciepły sweter lub polar;

-kalesony lub odzież termiczna;

-strój pływacki: czepek, okularki, klapki;   

-2 duże ręczniki, jeden mały;

-przybory toaletowe;

-worek, mały plecak;

-dresy;

-koszulki do treningu, spodenki, ochraniacze, getry;

-komplety meczowe;

-buty do gry na orlik i na halę;

-piłka do gry;

ZALECAMY NIEZABIERANIE PRZEZ DZIECI CENNYCH PRZEDMIOTÓW (TELEFONY KOMÓRKOWE, DROGI SPRZĘT ELEKTRONICZNY itp.) I WIĘKSZEJ ILOŚCI GOTÓWKI. Za zabrane cenne przedmioty nie odpowiada organizator. NIE ZABIERAMY SŁODYCZY, NAPOJI GAZOWANYCH. Trenerzy będą zbierali telefony od chłopców i przekazywali w określonym czasie tak, aby mogli zadzwonić do Rodzica.

Warunkiem uczestnictwa jest:

-złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku (proszę o dokładne wypełnienie karty podanie numer pesel, telefon kontaktowy, odnotowanie o uczuleniach, szczepieniach, zażywaniu stałych leków);

-wpłata całkowitej kwoty obozu.

 

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com