Jesteś tutaj:

 TRENINGI KLASA SPORTOWA

wtorek 15.00-16.30 ul. Budowlana 2a

środa 15.00-16.30 ul. Budowlana 2a

piątek 15.00-16.30 ul. Budowlana 2a

 

Dodatkowe treningi rocznika 2006  

28.09 Poniedziałek  20.00 - 21.15 ul. Budowlana 2a

31.09 Czwartek 19.30 - 21.00 ul. Sportowa 1

 

28.09 poniedziałek mecz ligowy MKS Ciechanów - MOSiR  16.00, Ciechanów

 

28.09 (poniedziałek) mecz ligowy Ciechanów- MOSiR. Wyjazd godz. 12.50  ul. Kopernika 9, zabieramy czerwony komplet meczowy,  + koszulka żółto-niebieska , koszulka polo-biała, czerwona treningowa, bidon, dres, prowiant na drogę. Przewidywany powrót do mińska około 20.00 ul. Sportowa1.

KADRA  : Igor Ostrowski, Kuba Makos, Mikołaj Góras, Szymon Tywanek, Michał Zwierz, Albert Zdanowicz, Franek Borowski, Maciej Pytkowski, Marcin Klukiewicz, Kuba Dudkiewicz, Michał Woś, Paweł Posiewka, Kuba Mikołajczuk, Damian Fijałek, Kacper Kędzierski, Seweryn Wąsowski, Wiktor Antonowicz, Antek Przedlacki, Władek.

 

Mecze ligowe rocznika 2006:

MOSiR - MKS Ciechanów 18.08 (wtorek) 14.00

Błękitni Gąbin - MOSiR 21.08 (piątek) 15.00

MOSiR - KS Łosice 25.08 (wtorek) 16.00

Pułtusk -MOSiR 30.08 (niedziela) 17.00

MOSiR - UKS Football Dream Academy 5.09 (sobota) 11.00

Ostrołęka - MOSiR 13.09 (niedziela) 14.00

MOSiR - Sokołów 20.09 (niedziela) 14.00

MKS Ciechanów - MOSiR 28.09 (poniedziałek) 16.00

MOSiR - Błękitni Gąbin 4.10 (niedziela) 14.30

KS Łosice - MOSiR 11.10 (niedziela) 11.00

MOSiR - Pułtusk 18.10 ( niedziela) 14.30

UKS Football Dream Academy - MOSiR 24-25.10

MOSiR - Ostrołęka 8.11 (niedziela) 11.00

Sokołów - MOSiR 14-15.11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Treningi rocznika 2006 - klasa sportowa 

Poniedziałek basen 8.00-9.30

Wtorek (17.12) spotkanie opłatkowe godz. 15.00 ul. Sportowa 1.

Środa (18.12) Turniej Świąteczny, hala Budowlanka, godz. 18.30 - 20.30.

Czwartek

Piątek trening 15.00-16.30

DODATKOWE treningi

Poniedziałek trening godz. 20.15 - 21.30 Balon SP 6. 

Czwartek godz. 20.15 - 21.30 Balon SP 6.

 

 

 

 

W najbliższym czasie: 

Uwaga!!! Wszystkie nasze roczniki włączyły się w akcję zbiórki słodyczy dla dziecięcego oddziału onkologicznego w Centrum Zdrowia Dziecka. W związku z tym proszę wszystkich rodziców i zawodników z rocznika 2006, aby wsparli w/w inicjatywę. Słodycze będą zbierane, do końca tygodnia, przed każdym treningiem.

30.11 sobota sparing Mosir-Wyszków. Zbiórka 9.15 ul. Budowlana 2a. Zabieramy czerwony i zielony komplet meczowy, ochraniacze, dresy, ortalion. Przewidywany koniec około 11.30.

Kadra: Igor Ostrowski, Jakub Makos, Mikołaj Góras, Szymon Tywanek, Ignacy Kądziela, Jakub Dudkiewicz, Maciej Pytkowski, Jakub Mikołajczuk, Franek Borowski, Seweryn Wąsowski, Michał Woś, Paweł Posiewka, Michał Zwierz, Albert Zdanowicz, Wiktor Krzymowski, Kacper Araźny, Kacper Kendzierski, Adrian Gilant, Bartek Włodkowski, Władek, Rysio Zwierz

Kto jeszcze nie dostarczył słodyczy na paczki  dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka może przynieść na jutrzejszy mecz.

  

 Najbliższe wydarzenia:

30.11 sparing Wyszków 10.00 ul. Budowlana 2a

 

Dziugas - MAZOVIA

Relacja z meczu:

https://youtu.be/Hkp7kbjcGZA?t=3646

 

Wyniki U-12

u12_tabela.GIF

 

Relacje z meczów:

 

Grupa I

Poniedziałek 

Wtorek  3.04 sparing z Halinowem, zbiórka 15.30 do 17.30 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka wodna, dres. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski,  Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko , Antek Przedlacki, Rysio Zwierz, Kacper Araźny, Szymon Gójski, Jakub Kotek 

Środa  basen 20.00-21.00 ul. Wyszyńskiego 56

Czwartek  trening FL 17.00-18.30 Sp 6 (Prosimy o uregulowanie składek za FL do trenera Stelmacha).

Piątek  6.04 sparing z Semp Pogoń Siedlce, zbiórka 15.30 do 17.30 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres . 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz , Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk. 

Sobota  7.04 turniej dla rocznika 2007 w Halinowie, informacje w zakładce rocznika 2007. 

Kadra : Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz 

Niedziela  8.04 sparing z Victoria Sulejówek, zbiórka 16.30 do 19.00 budowlanka, zabieramy niebieski i czerwony komplet meczowy, piłka, woda, dres. 

Kadra : Sebastian Zagórski, Oskar Kopacz, Jakub Makos, Franek Borowski, Adrian Gańko, Seweryn Wąsowski, Michał Zwierz, Adrian Gilant, Jakub Ruszpel, Maciej Gałązka, Kacper Drabko, Antek Przedlacki, Rysio Zwierz. 

 

GRUPA II 

Poniedziałek 

Wtorek sparing z Dąbrówką , zbiórka 11.15 do 14.00 budowlanka, zabieramy niebieski strój, dres, wodę, piłka. 

Kadra : Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Adam Widła, Franek Szczepaniak, Jakub Rybacki, Igor Górski, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper. .,Dominik. ..

Środa basen 20.00-21.00 ul. Wyszyńskiego 56

Czwartek  trening FL 17.00-18.30 Sp6 

Czwartek trening 18.30-19.45 ul. Sportowa 1 dla zawodników, którzy nie są w grupie FL 

Piątek  sparing z Dąbrówką godz. 19.45-21.20 Budowlanka. 

Niedziela  8.04 sparing z Tęcza Stanisłiawów,  zbiórka 8.40 do 10.30 budowlanka, zabieramy niebieski strój , dres, wodę, piłka. 

Kadra : Mikołaj Wójcik, Michał Woś, Paweł Posiewka, Maciej Skrzydlewski, Kacper Porębski, Wiktor Bartnicki, Kamil Byczek, Damian Fijałek, Marcel Kępka, Adam Widła, Franek Szczepaniak, Jakub Rybacki, Igor Górski, Ignacy Kondzielo, Bartosz Mirosz, Michał Tkaczyk, Kacper. .,Dominik. ..

 

Rozpoczynamy zajęcia na basenie zawodnicy z rocznika 2006 i 2007 mogą korzystać z zajęć nauki pływania w środy  godz. 20.00-21.00. Zajęcia będzie prowadzić Pani Bożena Niemyjska. 

 

30.06 - 08.07.2018 letni obóz sportowy w Nadrzeczu dla roczników 2006/2007/2008/2009. Szanowni Rodzice. Do poniedziałku (5-go marca) trenerzy poszczególnych grup będą przyjmowali zapisy na obóz (słownie lub sms-em). Ze względów organizacyjnych, prosimy o wpłacenie zaliczki do piątku (9-go marca), w wysokości 200 zł.

  Szacowany koszt obozu ok. 1150 zł. W cenie obozu: dojazd, nocleg, wyżywienie konsultowane z dietetykiem sportowym (3 posiłki + podwieczorek), korzystanie z boisk (naturalne + sztuczne), ubezpieczenie, opieka trenerów, dodatkowe animacje.

  Wyjazd na Litwę w czwartek (10.08) o godz. 7.00 ul. Sportowa 1. Zbiórka na wyjazd o godz. 6.45

  Na turniej zabieramy: 

  • dowód tożsamości (paszport lub dowód)
  • stroje meczowe + dresy + piłki
  • ortalion
  • buty piłkarskie na sztuczne i naturalne boisko
  • przybory toaletowe + ręcznik
  • klapki
  • strój wyjściowy.

  Na podróż zabieramy suchy prowiant + wodę. W czasie podróży dzieci zjedzą obiad.

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com