Jesteś tutaj:

Wyjazd 18.11.2016 godzina 13:30 ul.Kopernika.

Adres miejsca turnieju:

J&J Sport Center Kraków  ul. Winnicka 40  30-394 Kraków-Skotniki

 

Adres zakwaterowania:

Internat Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie  ul. Kamieńskiego 49a 30-644 Kraków tel: 0 12 655 02 49

 

WYNIKI TURNIEJU BEDZIE MOZNA SLEDZIĆ NA ;
 www.regionalnapilka.pl

TERMINARZ GIER

!!! ZMIANA W REGULAMNIE WOLNO GRAĆ W LANKACH !!!

 

Uhlsport CUP 2017 Rocznik 2006
Wyniki - Sobota Grupa A i B (19.11.2016)  

sobota, 19 listopad 2016
09:00    (S) SMS Łódź - (S) Jaguar Gdańsk Biali 2 : 1    
09:20    (S) KSPN - (S) Jaguar Gdańsk Zieloni 0 : 4    
09:40    (S) UKS Polonia Słubice - (S) STF Champion Warszawa 3 : 0    
10:00    (S) Pomezania Malbork - (S) FC Sambor 1 : 4    
10:20    (S) STF Champion Warszawa - (S) SMS Łódź 1 : 2    
10:40    (S) FC Sambor - (S) KSPN 4 : 0    
11:00    (S) Jaguar Gdańsk Biali - (S) UKS Polonia Słubice 1 : 0    
11:20    (S) Jaguar Gdańsk Zieloni - (S) Pomezania Malbork 5 : 0    
11:40    (S) UKS Polonia Słubice - (S) SMS Łódź 0 : 2    
10  12:00    (S) Pomezania Malbork - (S) KSPN 0 : 3    
11  12:20    (S) STF Champion Warszawa - (S) Jaguar Gdańsk Biali 0 : 1    
12  12:40    (S) FC Sambor - (S) Jaguar Gdańsk Zieloni 1 : 2
Wyniki - Sobota Grupa C i D (19.11.2016)  
sobota, 19 listopad 2016
13  13:00    (S) Wisła Kraków - (S) Wizard FA 3 : 1    
14  13:20    (S) Cracovia - (S) Rozwój Katowice 0 : 2    
15  13:40    (S) Skra Częstochowa - (S) FA Warszawa 0 : 0    
16  14:00    (S) Ajax Częstochowa - (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 2 : 1    
17  14:20    (S) FA Warszawa - (S) Wisła Kraków 3 : 0    
18  14:40    (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - (S) Cracovia 1 : 2    
19  15:00    (S) Wizard FA - (S) Skra Częstochowa 1 : 1    
20  15:20    (S) Rozwój Katowice - (S) Ajax Częstochowa 2 : 1    
21  15:40    (S) Skra Częstochowa - (S) Wisła Kraków 1 : 1    
22  16:00    (S) Ajax Częstochowa - (S) Cracovia 0 : 1    
23  16:20    (S) FA Warszawa - (S) Wizard FA 0 : 1    
24  16:40    (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - (S) Rozwój Katowice 0 : 6    

 

Wyniki - Niedziela finał B (20.11.2016)  

 

niedziela, 20 listopad 2016
25  08:30    (S) UKS Polonia Słubice - (S) Skra Częstochowa 2 : 1    
26  08:50    (S) KSPN - (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 1 : 4    
27  09:10    (S) Wizard FA - (S) STF Champion Warszawa 1 : 2    
28  09:30    (S) Ajax Częstochowa - (S) Pomezania Malbork 3 : 2    
29  09:50    (S) Skra Częstochowa - (S) KSPN 1 : 0    
30  10:10    (S) UKS Polonia Słubice - (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 : 0    
31  10:30    (S) Wizard FA - (S) Pomezania Malbork 0 : 0 (3:2) rzuty karne  
32  10:50    (S) STF Champion Warszawa - (S) Ajax Częstochowa 3 : 1    
33  11:10    (S) KSPN - (S) Pomezania Malbork 1 : 0    
34  11:30    (S) Skra Częstochowa - (S) Wizard FA 1 : 0    
35  11:50    (S) MOSiR Mińsk Mazowiecki - (S) Ajax Częstochowa 2 : 0    
36  13:10    (S) UKS Polonia Słubice - (S) STF Champion Warszawa 3 : 0

 

Wyniki - Niedziela finał A ()  

 

niedziela, 20 listopad 2016
37  12:30    (S) SMS Łódź - (S) Wisła Kraków 0 : 3    
38  12:50    (S) Jaguar Gdańsk Zieloni - (S) Cracovia 2 : 0    
39  13:10    (S) FA Warszawa - (S) Jaguar Gdańsk Biali 0 : 0 (0:2) rzuty karne  
40  13:30    (S) Rozwój Katowice - (S) FC Sambor 4 : 0    
41  13:50    (S) SMS Łódź - (S) Cracovia 1 : 2    
42  14:10    (S) Wisła Kraków - (S) Jaguar Gdańsk Zieloni 2 : 5    
43  14:30    (S) FA Warszawa - (S) FC Sambor 1 : 1 (0:2) rzuty karne  
44  14:50    (S) Jaguar Gdańsk Biali - (S) Rozwój Katowice 1 : 1 (3:1) rzuty karne  
45  15:10    (S) SMS Łódź - (S) FA Warszawa 4 : 0    
46  15:30    (S) Cracovia - (S) FC Sambor 1 : 2    
47  15:50    (S) Wisła Kraków - (S) Rozwój Katowice 0 : 0 (2:0) rzuty karne  
48  16:10    (S) Jaguar Gdańsk Zieloni - (S) Jaguar Gdańsk Biali 2 : 1  

 

 

Klasyfikacja końcowa turnieju

M Drużyna M Drużyna
1. Jaguar Gdańsk Biali 9. UKS Polonia Słubice
2. Jaguar Gdańsk Zieloni 10. STS Champions Warszawa
3. Wisła Kraków 11. MOSiR Mińsk Mazowiecki
4. Rozwój Katowice 12. Ajaks Częstochowa
5. FC Sambor 13. Skra Częstochowa
6. Cracovia 14. Wizard FA
7. UKS SMS Łódź 15. KSPN
8. FA Warszawa 16. Pomezania Malbork

Wyróżnienia indywidualne

Wyrożnienie Zawodnik Klub
Najlepszy Bramkarz Mateusz Ryszewski Jaguar Gdańsk Zieloni
Najlepszy Strzelec Wiktor Synowiec Rozwój Katowice
Najlepszy Zawodnik Igor Pawlak

Jaguar Gdańsk Zieloni

Tabele

Grupa A Grupa B
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) SMS Łódź 3 3 0 0 6:2 4 9
(S) Jaguar Gdańsk Biali 3 2 0 1 3:2 1 6
(S) UKS Polonia Słubice 3 1 0 2 3:3 0 3
(S) STF Champion Warszawa 3 0 0 3 1:6 -5 0
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) Jaguar Gdańsk Zieloni 3 3 0 0 11:1 10 9
(S) FC Sambor 3 2 0 1 9:3 6 6
(S) KSPN 3 1 0 2 3:8 -5 3
(S) Pomezania Malbork 3 0 0 3 1:12 -11 0
Grupa C
Grupa D
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) FA Warszawa 3 1 1 1 3:1 2 4
(S) Wisła Kraków 3 1 1 1 4:5 -1 4
(S) Wizard FA 3 1 1 1 3:4 -1 4
(S) Skra Częstochowa 3 0 3 0 2:2 0 3
Pełna
    M W R P Br R Pkt
(S) Rozwój Katowice 3 3 0 0 10:1 9 9
(S) Cracovia 3 2 0 1 3:3 0 6
(S) Ajax Częstochowa 3 1 0 2 3:4 -1 3
(S) MOSiR Mińsk Mazowiecki 3 0 0 3 2:10 -8 0



JSN Solid is designed by JoomlaShine.com