Wyjazd na obóz 14.01.2018r- niedziela 9.30 (podstawienie autokarów 9.00) ul.Sportowa1. Planowany przyjazd do Białego Dunajca około godziny 18.00. Na miejscu rozpakowanie i obiado-kolacja. Będzie to pierwszy posiłek więc prośba, aby na drogę zaopatrzyć chłopaków w kanapki. Na miejscu będziemy pracowali zgodnie z wcześniej podanym harmonogramem. Przyjazd do Mińska                   ul. Sportowa 1, 20.01.2018r-sobota około godziny 18.00. Na drogę powrotną dostajemy suchy prowiant.

Na obóz zgłosiło się około 70 zawodników. Będziemy trenowali równocześnie na dwóch salach , w Białym Dunajcu i Nowym Targu, a chłopcy będą podzieleni na grupy treningowe (w jednej grupie 12-15 zawodników). Dodatkowy podział to grupy wychowawcze, każdy z trenerów będzie miał pod opieką własną grupę. Grupy wychowawcze będą podane w pierwszym dniu obozu. Na obóz jedzie 5-6 trenerów.   Treningi będą odbywały się dwa razy dziennie po trzy godziny, dodatkowo zaplanowane jest wyjście na termy, wycieczka.

Wyposażenie obowiązkowe uczestników:

- dwa komplety zestawu czapka +rękawiczki +szalik;

- ciepły, gruby sweter lub polar;

- kalesony lub rajstopy, odzież termiczna;

- strój pływacki, czepek, okularki, klapki;

- 2 duże ręczniki, jeden mały;

-przybory toaletowe;

- mały plecak na wycieczki;

-dokument tożsamości;

-dres;

-koszulki do treningu, spodenki, getry;

-komplet niebieski i czerwony (meczowy);

-buty do gry na halę, ochraniacze;

-piłka do gry;

 

ZALECAMY NIEZABIERANIE PRZEZ DZIECI CENNYCH PRZEDMIOTÓW (ZŁOTE ŁAŃCUSZKI, PIERŚCIONKI,  DROGI SPRZĘT ELEKTRONICZNY, TELEFONY KOMÓRKOWE) I WIĘKSZEJ ILOŚCI GOTÓWKI. Za zabrane cenne przedmioty nie odpowiada organizator. NIE ZABIERAMY SŁODYCZY i NAPOJI GAZOWANYCH.

 

Warunkiem uczestnictwa jest:

- złożenie wypełnionej karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku;

- wpłata całkowitej kwoty obozu.

 

Początek strony